Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baba mellett napi 4 órás...

Baba mellett napi 4 órás otthoni munkavégzés beiktatható, kibírható, vagy nagyon megterhelő? Ilyen esetben jár egyébként a normál GYED, vagy ha van ilyen részmunkaidős kereset, akkor a GYED-et csökkentik, esetleg megvonják?

Figyelt kérdés
Az én esetemben a 4 órát lehetne rugalmasan kezelni, tehát adott esetben, ha úgy alakul a napom, hogy el sem tudok mozdulni a picitől, akkor maximum másnap 4 helyett 6 órát dolgoznék, meg a 4 órát sem egyben kéne ledolgoznom, hanem nyugodtan akármilyen megszakításokkal. Az anyósom rengeteget segít majd a picúr körül, szóval elvileg bele kellene, hogy férjen majd az időmbe. Ha 2 évre teljesen eltűnök a munkahelyemről, akkor sajnos félő, hogy nehéz helyzetben hagyom őket, hiszen nem lenne könnyű hozzám hasonló tudással rendelkező embert találniuk, ha pedig mégis, találnak, akkor a visszatérésemnél nem lenne biztosított, hogy ugyan abba a pozícióba kerüljek, amiben vagyok. Márpedig én mást nem szeretnék csinálni, nagyon szeretem a munkámat! Hasonló a munkám, mint egy grafikusnak, csak annyi kivétellel, hogy speciális anyagokat készítek, amihez szükséges egyéb szaktudás is.
2016. nov. 24. 10:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha kapsz pl.: egy ilyen babát, mint az itteni kérdező, a munka lesz az utolsó gondolatod.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2016. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
En is így terveztem, de alig alszom, így nem menne. :-( (7 hónapos kisfiú anyukája)
2016. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!