Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hintát szeretnénk venni a 10...

Hintát szeretnénk venni a 10 hónapos babánknak. Érdemes?

Figyelt kérdés

A közelben nincsen olyan játszótér ahol van babahinta és azt hallottam, hogy szeretik a gyerekek.

Ilyesmire gondoltunk:

[link]


2010. ápr. 30. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van, nagyon szereti a babám. 8 hós kora óta használjuk (most 17). Csak ha sokat hintáztatom benne, elalszik. Így max 10 percet lehet benne, mert 15 perctől már beájul.

Én vaterán vettem alig használtat féláron. Nézz körül ott is.

2010. ápr. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi normál 1500 Ft-os hintát vettünk a tescoban a 7 hónapos kisfiamnak, és fülig érő szájjal sikongat benne!!! :) Érdemes, de megmondom őszintén, nem vennék ennyiért. Ajtófélfába két kampó, oda beakasztod a normál hintát (ezen még egy kis duda is van, amit nyomkodhat), és kész. B.
2010. ápr. 30. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1.vagyok. Mi azért vettünk állványos hintát, mert nem akartuk szétfúrni a lakást. Amúgy tényleg jók azok a hinták is.
2010. ápr. 30. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm szépen a segítséget!

2010. ápr. 30. 08:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi is olyan kis dudásat vettünk, két kampó nem egy nagy dolog, a gyerek jobban szétrombolja majd a házat... :D

Nagyon nagyon élvezik, mindenféleképpen érdemes hintát venni, nem csak mert tetszik nekik, de fejleszti az egyensúly érzéket és egyébként is nyugatató hatású.

2010. ápr. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is "kampós" hinta van és nagyon szereti. A Fiam 9 hónapos korában kapta, úgyhogy érdemes venni.
2010. ápr. 30. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. ápr. 30. 09:48
 8/10 anonim ***** válasza:
nekünk is az dudás van, 1700 ft volt, teljesen jó, imádja a kisfiam! Ilyen drágán szerintem felesleges, semmivel sem tud többet :)
2010. ápr. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan műanyag, dudás van, a babám 9 hónapos volt, mikor vettük, és azóta is imádja. Jah, és nem utolsósorban, ha nem akar elaludni délután, pedig már nagyon álmos és csak nyűglődik, akkor a hintában pár perc alatt simán el tudom altatni.
2010. máj. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is!
2010. máj. 1. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!