Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 napra mit vigyek 4 és fél...

8 napra mit vigyek 4 és fél hónapos babánknak?

Figyelt kérdés

Ráérősebb anyukák segítségét szeretném kérni. 4 és fél hónapos babánkkal pénteken elutazunk olyan országrészbe (északi határhoz), ahol nappal jó idő van, este, éjszaka viszont hidegebb. Mit vigyek magammal szerintetek? Milyen ruhákat? Sajnos kiszámíthatatlan az időjárás, sőt a házban valószínűleg sokkal hűvösebb lesz, mint mondjuk az udvaron.

Eddig ezeket írtam fel, készítettem össze.

10 rövidujjú body

4 hosszú ujjú body

3 ujjatlan body

tipegők: 2 ujjas, 2 ujjatlan

kisnadrágok 2 otthoni, 2 utcai

zoknik 5 db

kantáros nacik 3 (egy vastagabb), kisruhák 2, pólók 4, napozó 3, hálózsák

pulóver 3 (2 vékonyabb, egy vastagabb)

sapkák 3 (2 vékony, egy estére)


Köszönöm szépen, ha segítetek!!:))) Kezdő anyuka:))


2010. jún. 9. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Fura vagy, de mint kezdő anyukától, elfogadom :))


Szerintem pont azt vidd amit leírtál, plusz 8 napra való pelust :) Nem kell ennyit aggódj ezen. Én mint gyakorlott anya, már csak néhány darabot viszek neki mindenhová. Este amit leveszek róla, kiöblítem, és jónapot. 5 perc az egész.

2010. jún. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért vagyok fura?
2010. jún. 9. 13:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy miért vagy fura, (szerintem nem vagy az) de az teljesen jó amit leírtál. Bőven elég lesz. Én is kezdő anyuka vagyok egy szintén 4,5 hónapos babával. Mi 2-3 napra szoktunk elutazni az anyósomékhoz, de mindig rájövök, hogy feleslegesen pakoltam be annyi cuccot, a felét sem használjuk. Csak hát biztos, ami biztos! :-)
2010. jún. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ennyi ruha bőven elég. Ha esetleg valami baleset van, gyorsan kiöblited, 1-2 óra alatt megszáradnak a napon ebben a melegben.

Pelus, fürdető, popsitörlő, popsikrém, törcsi meg az ilyen 'apróságok' még ugyis kitesznek egy másik táskát:)

2010. jún. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én, ha megyünk a nagyiékhoz vidékre több napra szinte az összes ruháját elviszem (kocsival megyünk, nem gáz a sok cucc), sosem lehet tudni, h. milyen idő lesz + elektromos orrszívó (biztos akkor lenne rá szükség ha nincs ott), játékai, alvónyúl :), vékony hálózsák, plédek, lázmérő, gyógyszerek, textil pelus, eldobható pelus, a kiskönyve, sterilizáló (ha nem csak szopizik), fényvédő krém és még sok minden:):)


Most látom, h. csak a ruhákat kérdezted:)

2010. jún. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, jó a megerősítés:))) Utolsó: Tényleg csak a rucikat kérdeztem, de jó, hogy leírtad a többit is:))) Köszi
2010. jún. 9. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!