Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos/éves korig...

Hány hónapos/éves korig ajánlott Babavizet illetve forralt vizet adni babánknak?

Figyelt kérdés
Szénsavmentes vizet nem lehet?
2010. jún. 8. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Én fél év után tescos legolcsóbb szénsavmentes vizet adtam, természetesen forralás nélkül.
2010. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1 éves koráig babavizet vagy forralt vizet javaasolnak. Utána már adhatsz neki sima csapvizet vagy szénsavmentes ásványvizet is, csak arra figyelj, hogy alacsony ásványi anyag és vastartalmú legyen, hogy ne terhelje meg a szervezetét.
2010. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%

1 éves korig ajánlott.


A szénsavmentesnek nem magasabb az ásványianyag tartalma? Szerintem az nem jó nekik. Inkább vegyél víztisztítót otthonra, akkor a csapból is adhatsz neki vizet majd.

2010. jún. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22:42-es vagyok, én egyszer á.vízből akartam magamnak teát főzni, olyan sok szemcse összegyűlt az edény alján a forralás után, az ásványi anyagok kiváltak a vízből.
2010. jún. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szénsavmentes ávizet ne, mert megterheli a baba veséjét. 1 évtől mehet a sima csapvíz.
2010. jún. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy ideig vettem a Jana babavizet, azztán egyszer kíváncsiságból összehasonlítottam a "sima" Jana vízzel (az egyszerű szénsavmentessel). Hát meglepődtem. Ugyanaz az összetétele, csak a baba jóval drágább! Érdemes megnézni pár ásványvizet, mert van ami alapból csökkentett ásványianyag tartalmú és az szerintem jó. üdv
2010. jún. 9. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!