Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Málna név vélemény/első...

Málna név vélemény/első gondolat ha ezt a neved olvasod/hallod?

Figyelt kérdés

Kislányomnak Molnár Lora Málna nevet szeretném adni. Nekem tetszik,marcsak azert is mert a Molnar eleg hetkoznapi, de a Lora es a Malna -szerintem- nem. Viszont masok velemenye is erdekel:) kerlek titeket normalisan fogalmazzatok meg a valaszokat! Elore is koszonom:)

21L 23hkm



2016. nov. 27. 19:34
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%
Upsz, elküldtem. Szóval a NaAnnát ugye nem gondoltad komolyan? Eleve mi az, hogy Kittina? A Molnát Lora Málna pedig kész nyelvtörő.
2016. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
75%
Ez így szerintem túl kislányos. Kicsit olyan mesefigurásnak hat nekem. Bocsi, de picit felnevettem, amikor megláttam így egyben. Szerintem én így ilyen variációban nem adnám. Molnár Lora Mirjam például jobb lenne szerintem, az már komolyabb név. De valami egyébbel is jobb lenne, pl Anna, Hanna, Márta, Éva, Edina. De így túl mesefigurás tényleg együtt ez a hármas, ami a kérdésben szerepel. Számomra legalábbis nagyon.
2016. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:

Kittina,igen. Letezo noi nev:)

Egyebkent mostmar azt is leirhatnatok ti mit adnatok a lanyotoknak illetve szerintetek mi illik ehhez a nevhez..:D

2016. nov. 27. 20:35
 24/46 anonim ***** válasza:
78%

Mi tetszik?

Eszter, Lelle,Mikolt, Villo, Léna.

2016. nov. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Te szívesen lennél Málna???
2016. nov. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
82%

Sajnalom, de a Kittina ha letezo is (?) nem anyakonyvezheto [link]


VISZONT a Molnar Lilien Jazmin szerintem fantasztikus, nem is gondolkodnek a tobbi verzion, ez nagyon szep lenne a kislanynak :)

2016. nov. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
83%

Molnár mellé nem adnék r,l kezdetű nevet. Nagyon zavaró ! M kezdetű illik hozzá szerintem vagy magánhangzóval kezdődő. Az Aisa arab eredetű név, nem magyar. Nem kell ősmagyarnak lenni a névnek, de azért a Kittina, Lora a szomszéd Bözskének is feltűnik, hogy nem magyarnak megszokott név.

Molnár Enikő például szép szerintem. Nem nehéz kimondani és nem komor hangzású, mivel nem csupa o, a betűs az összhatás. Magashangrendű név illik hozzá. A gyengébbek kedvéért e, i, ü, ö betűs.

2016. nov. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom kimondani :-( De ez az én hibám.
2016. nov. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%
Dorka, Anna, Rebeka
2016. nov. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
77%

# 2 -es vagyok.


A Málnára már írtam, hogy nem tetszik, a Lora a vezetéknévhez nagyon nyelvtörő, amúgy nekem "semleges".

Molnár Lilien Jázmin: egész jó a hangzása.

Molnár Kittina Anna: Kittina nagyon nem szép, Anna szerintem jó lehet, szép név.


Én a helyedben Molnár Annának nevezném el, szép, egyszerű, ugyanakkor lányos, jó 5 évesnek és 50 éves nőnek is.


Amúgy nekünk mi tetszik?

Ami a férjemnek tetszik: Adél, Csenge, Dalma, Dóra, Emese, Eszter, Fanni, Gréta, Ivett, Janka, Odett, Virág.

Ami nekem tetszik: Adél, Emese, Emma, Vilma, Virág.


[link]

2016. nov. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!