Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor múlik el az üvöltős...

Mikor múlik el az üvöltős korszaka? Idegtépő 5 hetesen.

Figyelt kérdés

5 hetes a lányom de ha nem alszik akkor bömböl. Éjszakát végig alussza szerencsére. Tápszeres. Kilogikáztuk a védőnővel h nem a hasa fáj. Egyszerűen szeret kézbe lenni mert mikor fel van véve abba a pillantba csend lesz.

Idegesítő nagyon. Van egy másfèl évesem is ő tök nyugodt volt mindig. A lányom meg egy bőgőmasina. Próbáltuk a hordozókendőt nem vált be. A nagyhoz sincs türelmem miatta. Sokszor èrzem azt h bánom h megszültem. Ciki vagy sem ezt érzem.

mi a megoldás? Elegem van


2016. dec. 3. 20:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
47%
Add örökbe.
2016. dec. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem szeretném örökbeadni. Megoldást keresek mert kikészit
2016. dec. 3. 20:06
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Ismerek olyan anyukát,akinek 2hónapig ezt csinálta a babája, de ő kézben is sírt. 2hónap után abbahagyta. Kitartás! Biztos jobb lesz hamarosan.
2016. dec. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
67%

A kendőt próbáld hordozási tanácsadóval, hátha a kötés nem tetszik neki.


Keress fel egy pszichológust, valószínűleg szülés utáni depressziód van.

2016. dec. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Tanácsadótól kölcsönöztem a kendőt ő mutatta meg a kötést. Egyedül vagyok velük apuka külföldön dolgozik segítsègem nincs. Csoda ha elege van az embernek?
2016. dec. 3. 20:15
 6/21 anonim ***** válasza:
48%

Biztos, hogy elég tápszert kap? Nem lehet, hogy éhes?

"Kilogikáztuk a védőnővel h nem a hasa fáj" - hát én ebben azért nem lennék olyan biztos...

És még egy tippem van - bár az nálunk később jelentkezett: nem lehet, hogy allergiás a tápszer valamelyik összetevőjére? Nincsenek apró piros foltok rajta?


Tudom milyen ez, borzasztó - nálunk 4 hónapos korig ment ez - utána, mintha elvágták volna... "lett" egy totál jó fej gyerekem :-)

2016. dec. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%

Nem csoda, de az hogy ilyen hamar és ennyire, az gondot jelent(het).


Kérj segítséget rokonoktól, barátoktól, hívj bébiszittert. Foglalkozz a problémával, mielőtt a gyerekeken vezetnéd le a dühödet.

2016. dec. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Milumil HA1 optimát eszik alkalmanként 100ml-t. Van h két óránként. Fiam a Milumil Peptit ette soha semmi gond nem volt de hiába kérem h írják ki receptre nem akarják. Megpróbálhatom az orvos tudta nélkül?
2016. dec. 3. 20:24
 9/21 anonim ***** válasza:
69%
Örülj, hogy legalább kézben elvan, akkor is ha fárasztó. Tudod te hogy milyen szar, ha kézben és mindenhogy üvölt?
2016. dec. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Tudom h van rosszabb is de főleg a fiam miatt bánt a dolog h nem tudok úgy jatszani vele mert a kicsit kell kézbe tartani
2016. dec. 3. 20:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!