Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tortát kapjon 1 éves...

Milyen tortát kapjon 1 éves szülinapjára? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sosem kapott még tojást, hozzáadott cukrot, és tejterméket sem kap még nagyon, csak 2x evett eddig túrórudit, 1x joghurtot. Most 10,5 hós.
2010. máj. 1. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem semmilyet. Nem fogja később számonkérni. Vagy ha a fénykép miatt kell, akkor bármilyen jó lesz. A zömét úgyis ti eszitek meg.
2010. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz olyan sütitől,amiban van tojás,cukor meg tej. Ezzel csak szeretik riogatni az anyukákat.

Ezek nélkül nem hiszem,hogy találsz bármilyen tortát is.

A túrórudiban is van cukor,csoki,meg tejtermék is.

2010. máj. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nálunk csokitorta a divat... csak a fénykép miatt és ráadásul szinte senki nem eszik belőle, mert mind a gyerkőc ruháján-arcán-kezén-fején landol, úgy széttúrja! :-) épp ezért csoki, jól össze tudjuk kenni vele magunkat!

nálunk ez családi szokás és még sosem foglalkoztunk vele, hogy mi van benne... :-)

szerintem semmi baja nem lesz a te babádnak is.. remélem! :-)))))) ünnepeljetek felhőtlenül, amikor 1 éves lesz!!!

Gratulálok hozzá!!!

még csak most bújt ki és már 1 éves... olyan hihetetlen, nem?! :-) Örüljetek neki, olyan hamar felnőnek!! :-)

2010. máj. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt sütöttem, tej és tojásmentes, cukrot meg helyettesítheted természetes édesítővel, esetleg barnacukorral.

2010. máj. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csak a leírt alkalmakkor kapott tejterméket. A Csokit leszerdtem a túrórudiról, nem kapta meg.

A tortaajánlatokat, recepteket köszönöm, majd még kitalálom addig, mi legyen. De szeretnék egyet csak neki, amit kedvére pancsolhat.

2010. máj. 1. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Szerintem nem nagyon van olyan torta, amiből ezeket ki lehet hagyni. De tudok egy nagyon jó tortát. Az én kislányom is ennyi idős és én ilyet fogok csinálni neki. Tejszines-túrós-sárgabarackos muffin torta. Nagyon finom és különleges. Ha érdekel akkor irj és leirom a receptet.

2010. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!