Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a babája...

Anyukák, akiknek a babája síros, mi vált be nektek, hogy megnyugodjon?

Figyelt kérdés

Kislanyom 2,5 honapos es tegnap szo szerint 4 oran keresztul onkivultei allapotban uvoltott! Nagyon durva volt.... Kajat kikopte, tehat ehes nem volt gondolom... 4 ora uvoltes utan feloltoztettem es levittem setalni. Elaludt. 1 orat setaltam, feljottunk felkelt akkor megint sirt de kozel sem annyira. Evett, aztan kb 30-40 perc mulva sikeresen elaludt. 6 orat aludt. Tehat ha engem kerdeztek, akkor nem volt fajdalma hanem nagyon faradt lehetett viszont sajat magat felspanolja neha mert "kuzd" az almossag ellen, mert amugy minden erdekli.. Furan hangzik de ez lehet az oka. De 4 oran keresztul uvoltve sirni... Keressem fel a gyerekorvost?

Nemtudom...


2016. dec. 16. 10:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Hasfajas.
2016. dec. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem h abba a 4 oraba, amikor sirt akkor parommal felvalltva dajkaltuk, kenguruba tettem, setaltam vele, enekeltunk, popsi utogetes, lazmeres.. Seta le-fel a lakasba.. Es mielott sirt elotte evett kb 1,5 oraval ill akkor kelt fel mert aludt nagyot a babakocsiba kb deltol fel3ig.. Viszont fel5-este fel9ig sirt megis... Nemtudom az alvas minosege nem lehett olyan a babakocsiba? Fogalmam sincs mi lehet az oka...
2016. dec. 16. 10:09
 3/10 A kérdező kommentje:

Hasfajas? 4 oran at? Nem tartott addig a szulesem..

De az a fura h a babakocsiba abba a pillanatba abbahagyta.. Ezert nem hinnem h hasfajas.. De lehet. Egyebkent tudok valamit hasfajasra? Lassan 3 hós baba:)

2016. dec. 16. 10:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájás és igen, akár 4 órán keresztül is tud kétségbeesve sírni amiatt. A fáradtság a másik, de ha tippelnem kéne, akkor tegnap szerintem front volt és a babák nagyon megérzik a frontokat. Ilyenkor csak a szeretet és a türelem válik be. Ha picit nagyobb, vagy van benne érdeklődés, akkor megpróbálnám valamivel lekötni, de 2 hónaposan még nem biztos, hogy beválik. A másik, ami miatt lehet, hogy nem tud megnyugodni az az, hogy türelmetlenné válsz és erre is nagyon érzékeny, ha picit is felspanolod magad, már nem fog tudni megnyugodni a karjaidban. Ha apa otthon van, akkor add át neki, vagy másnak, ha tudod. Ha nem, akkor adj magadnak pár percet, nyugodj meg és ringasd el, énekelj neki. Időnként próbáld megszoptatni. Nem fogja rögtön abbahagyni, de ilyenkor fontos, hogy biztonságban érezze magát.
2016. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, sirhatnak orakat hasfajas, kolika miatt. Harombol ketto gyerekemnel megtapasztaltam. Mi segitett? Az ido.
2016. dec. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet hasfájás de lehet csak sok neki a műsor és túlfárad. Túlfáradt babával járkálni nem túl szerencsés, mert még fáradtabb lesz, hasfájós babát hassal alkalra fektetve megnyugtathatja, ha járkálsz vele.
2016. dec. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Vettem az elobb cseppeket hasfajasra. Kiprobalom:) koszi a tippet!
2016. dec. 16. 12:08
 8/10 anonim ***** válasza:

Szoptatod vagy tápszert kap?

Mert ha szoptatod, akkor simán ehettél valamit, amit nem bír.


És igen, 4 óra üvöltés belefér a hasfájásba.

Ha húzogatta a lábát is (háton fekve), vagy kiflibe feszítette magát hátra, akkor szinte biztosra vehető a hasfájás.

2016. dec. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tápszert kap. Nem volt felhuzva a laba, viszont vedooltast kapott tegnap elott?! Lehet ennek koze hozza? Lehet, hogy feszitette a kis combjait? Nem lazasodott be egyebkent. Megmertem ketszer is es mindketszer 37,3 volt.
2016. dec. 16. 15:16
 10/10 anonim válasza:
Ez szerintem a kolika hasfajas,sajnos mi is ezzel küzdünk este 8tól ejszaka 12ig kb sir,sétálok vele és ilyenkor nem használ a görcsoldó sem.Alltalaban mindennap ugyanabban az oraban jelentkezik.Most 7 hetes,remelem hamar kinővi.
2016. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!