Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babám elalszik fürdetés...

Ha a babám elalszik fürdetés előtt, mert mondjuk elalszik fél hétkor, és 8-kor még mindig alszik, felkeltsem?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok,mert én felkeltem,hogy ne maradjon ki egyrészt a fürdés,másrészt egyszer hagytam aludni,és éjjel két órán át bulizott.
2008. okt. 7. 21:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 8-kor fürdünk,mert ha előbb akkor éjjel többször felkel,szval ez vált be.
2008. okt. 7. 21:21
 2/13 anonim ***** válasza:
85%
Mi is 8-kor fürdünk és én felkeltem, ha esetleg előtte aludna. 6 hónapos a kisfiam :)
2008. okt. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Én nem keltem fel.Ha kell gyorsan peluscsere és reggel nedves ruhával áttörölgetem.
2008. okt. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi,akkor már nem furdal annyira a lelkiismeret:-)
2008. okt. 7. 21:27
 5/13 A kérdező kommentje:
A 2. válaszolónak: És ha ez gyakori,nem baj ha pl több napon át ismétlődik? Vagy nálatok ez ritka dolog?
2008. okt. 7. 21:28
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Náunk is 8-kor van a fürdés és legkésőbb 9-re már alszik is. Így nem kell fel éjjel, ezt szoktuk meg.

Voltak napok amikor bealudt előtte, de én is felkeltem legkésőbb fél 9-kor. Néha, amikor észevettem, hogy fél 8 körül elálmosodik, akkor kicsit hamarabb fürdettem.

Az eltérések max. fél órák voltak, de ez kéthetente 1* ha előfordult.

Ennek köszönhetően most, hogy már 4 hónapos, szinte sosem alszik be előtte és mindig felébred legkésőbb fél 8-kor.

2008. okt. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
41%
Én pl.sokszor reggel fürdettem,mert az esti fürdő felélénkítette.Szerintem ebben a hűvösebb időben amúgy sem baj ha nem minden nap fürdik a baba,elég a hajlatait áttörölni és 2-3 naponta fürdetni.:-)
2008. okt. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem szabad hagyni olyankor elaludni hagyni. :( Komolyan. Neki is neked is jobb. Kicsit játszva el lehet húzni, sétával, stb. Max kicsit hamarabb lesz fürcsi. Én nem szoktam hagyni, hogy bealudjom már fél 6 után, mert nem kel fel, csak 11 éjfél körül és akkor mi lenne??? Nem fürdik? Olyan izzadós szegénykém, ki se bírnám ha nem fürödne, neki is rossz lenne, hosz minden alvás után öltöztetnem kell át, tiszta víz. Ez csak egy tanács, nem biztos hogy másnak bejön. Én 7 kor fürdetem legkésőbb és max 9-re alszik.
2008. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Én is felébresztem.Ma is pont így jártunk.Fél 8-kor keltettem,játszottunk 8-ig,negyed 9-kor ment fürödni,szopi és 9-kor alvás.Én nem tudnám-rendszeresen!- kihagyni a fürdetést.Neked is jól esik a nap koszát lemosni magadról mielőtt ágyba bújsz,nem?Ők is izzadnak,nyúlkálnak a szájukba,játékokhoz,babakocsihoz stb. kell nekik a felfrissülés.Néha-néha persze nem gond,de rendszert ne csinálj belőle.Sztem!.Jó babázást,5 hós kisfiú anyukája
2008. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is előfordult már párszor, én nem keltettem fel. REggel megfürdtettem, csak nem csinálatm rendes nagy fürdést, csak inkább egy gyors mosakodást, hogy nem zavarjam annyira meg a napirendjét. Aludt utána egy jót, és ment tovább a nap.

Most is már másodszor az utóbbi időben alszik el este, nem keltem, reggel fürcsizünk:-)

Nekem ez nem okozott bajt, és a fürcsi sem marad ki, csak eltolódik kicsit.

2008. okt. 8. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!