Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres 4hónapos babátok...

Tápszeres 4hónapos babátok hány óránkét eszik? Eszik már a tápszeren kívül mást is?

Figyelt kérdés
2010. máj. 4. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
3,5 hós a babám. Még 6-szor eszik, mert úgy látom (kipróbáltam), hogy hiába adok neki 5-ször enni, nem eszik többet egy evésre, mintha 6* enne. A doktornő azt mondta, várjunk a hozzátáplálással 4 hónapos koráig, ha kapja majd az oltást, újratárgyaljuk, mi legyen, de már nagyon szeretnék neki mást is adni. Már elkezdtem bezsákolni olyan dolgokat, amiket hamarosan ehet (pl. spenót, sóska a fagyasztóban).
2010. máj. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! Az én babám kb. fele-felében anyatejes és tápszeres. Naponta 5x eszik, az éjszakát átalussza. Tehát így kb. 3-3.5 óránként jön ki egy etetés. Kb. másfél hónapja a napi 6 már sok volt neki, csak nyamnyogta a kaját, így átálltunk 5-re. Mennyiségre kevesebbet eszik, mint amennyit a "nagykönyv" szerint kellene (étkezésenként 160 ml 200 helyett), de rendesen fejlődik, így emiatt nem izgatom magam.

Egyszer már adtam neki almát (kinézte a számból), befalta, de mivel az én babám még anyatejes is, várok még pár hetet a kóstolgatással. De ha csak tápszeres lenne, akkor adnék neki mást is 4 hónaposan.

2010. máj. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!