Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy jol aludjon...

Mit tegyek hogy jol aludjon 3.5 honapos kisfiam ejszaka?

Figyelt kérdés
3 es fel honapos,kb 7 alkalommal eszik egy nap.Az adagja nem tul nagy 120ml eszeik delelott 140ml delutan.Tobbet nem eszik hiaba keszitek tobb tapszert.Napkozben alszik aztan felkel elvan fel orat es keri a kajcsit majd ujjabb alvas.2.5 orat bir ki ket eves kozott.Este fel 7kor van furdes es 7 kor vacsora.Aztan nem alszik,szorakoztatom es olyan fel 10-10 korul almosodik el.Ilyenkor megiszik egy nagy adag tejcsit(160ml) es nagyon nehezen alszik el hiaba ringatom.De nem alszik melyen csak nyoszorog keresi a cumit,11 kor ujbol felkel sirva es csak a tejcsin alszik el ismet.Ilynkor meg mindig nem alszik melyen ejfelkor ugyszinten felkel tejcsiert es ekkor alszik el.De ejszaka csak forgolodik,keresi a cumit ha kiesik...Altalaban reggel 7 korul kel fel de az elmult napokban mar 4 korul elkezd forgolodni es 5-6 korul mar sirva kel a tejcsiert.Mit tegyek hogy hamarabb elaludjon?Nehezen birom ezt az ejszakazast,aztan jol sem alszik es hajnalban mar fent van.A lanyom este elaludt 8kor es reggel 7 ig aludt anno.De nem tudom a fiammal mit tegyek,hogyan szoktassam ra hogy 9 korul elaludjon?Szuletes ota igy alszik ejszaka a hasfajasa miadt de az mar elmult.Vagy fogadjam el hogy minden nap ejfelig fent van es majd egyszer ha elindul es sokat mozog akkor majd elalszik hamarabb?Elolre is koszonom a valaszokat.
2017. jan. 9. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:

3,5 hónaposnál nagyon kevés a fél óra+kaja ébrenlét! Nem lehet, hogy ott a hiba?

Leírom a mi napunkat (3 hónapos kisfiú):

6-7 között eszik,de rögtön vissza is fekszik aludni

9 körül felkel, eszik

fél11-11 körül megy aludni (amikor látom, hogy fáradt)

délben felkel és eszik

fél kettőtől alszik (itt egy hosszút 3 órát)

4 körül felkel eszik

5-fél 6 felé ismét alszik, de csak egy fél-háromnegyed órát

7-kor fürdik, kb fél8-kor eszik, majd alvás, reggelig

anyatejes

Nálatok hogy van ez? Valami gondja biztosan van!

2017. jan. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Meg annyit hogy az ejszakai "bulija" utan reggel visszaalszik a tejcsin es alszik 11 ig ha ott hagyom,ha ott fekszek mellette csak forgolodik pedig megsem mozdulok.
2017. jan. 9. 11:55
 3/5 A kérdező kommentje:
Reggel felkel 6-7 korul megissza a tejcsit es visszaalszik olyan 10-11 ig mivel ugye este sokaig fentvan.Akkor megissza a tejcsit fentvan kb 1 orat es alszik megint 30-40 percet.1 korul ujjabb tejcsi fent van kb fel 3 ig aztan ujra alszik egy picit. 4kor ujabb kaja,jatek kicsi csucsu.6 korul felkel pancsi,vacsi aztan buli:-) de ahogy irtam sokszor keveset eszik.Lehet ez a baj,de hiaba melegitek meg 200ml tejet sokat otthagy belole.
2017. jan. 9. 12:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem reggel keltsd fel 9 körül! Túl sokáig alszik délelőtt! Első voltam
2017. jan. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Enyém felkel reggel 10kor,kb 3 óránként kap tápszert, éjfélkor az utolsót, akkor rögtön elalszik. Most 4 hónapos de pár hete többször felsír éjszaka,de ha visszaadom a cumijat elalszik. Állítólag már duzzad az ínye, azaz hamarosan jön a foga. 167ml×5 adagot eszik, mellé almalét iszik és rizspépet kap.

Szerintem simán lehet, hogy éhes a babád. Próbálj nagyobb lyukú cumisüveget. Az enyém egyszerűen megunta h nem jön elég az 1es cumiból, elkezdett kevesebbet enni. A 2es cumival mindet megissza.

Vagy ő is a foga miatt nyűgös.Ez ellen nem tudsz mit tenni, kísérletezz a cumi típusokkal, bár sztem a Mam márkás a legjobb.

2017. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!