Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyermekes anyukák ti hogy...

Kisgyermekes anyukák ti hogy viselitek a folyamatos bent létet?

Figyelt kérdés
2 hónapos a kisfiam és ebbe a hidegbe nem tologatom a babakocsiba. Magára se hagyom, így boltba se tudok kimozdulni. 2 naponta főzök, házimunka se tart túl sokáig. Folyton itthon vagyok vele egyedül, de ugye ő még nagyrészt alszik. Mindenki dolgozik, szüleim se nyugdíjasok, párom este 6-7 felé ér haza. 4-től már sötét van így munka után már a barátnők sem jönnek, meg nekik is van dolgok ugye. Mindig a hétvégét várom, hogy jöjjön valaki vagy egy két óra hosszára kimozduljak míg a párom vigyáz a kicsire.

2017. jan. 12. 16:58
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
58%

Nekem is kisbabám van, de én nem zárkózom be emiatt. Ha nem esik semmi, vagy nem fúj a szél, akkor felöltöztettem rendesen a kislányt és elmegyünk boltba, vagy egy szintén kisbabás barátnőmhöz.

Ha máshova nem is, de boltba nyugodtan elmehettek, nem kell azért bezárkózni, mert van egy gyereked. Én meg bolondulnék egész héten bezárva.

2017. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%
Ma 0 fok volt és sütött a nap. Miért nem vitted ki sétálni? Mert a védőnő azt mondta? -14 fokban megértem, ha nem viszed, de ma igazán kivihetted volna.
2017. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
11%
Egy védőnőre ne hallgass. Büfé diploma.
2017. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%

Itt nem 0 fok van,hanem -10 -15

Én se viszem most ilyen hidegbe,csak annyit amig a nagyot oviba visszük,ami a házzal szembe van.

Deakérdezönek a baja az hogy nincs kihez szólni. Nehéz sajnos,nekem is rossz ,de már a másodikkal jobban bírom.

2017. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
69%
Kedves 13-as, ülj be 4 évig az egyetemre, tanuld az anatómiát, belgyógyászatot, szülészetet, nőgyógyászatot, gyógyszertant, táplálkozástant és sorolhatnám. Tény hogy nem egy orvosi diploma, de hogy büfészak az túlzás.
2017. jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
50%
13-as szerintem egy tinimamikent szult, okoskodo kis ahhh.
2017. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdésem, hogy ki viszi ki hidegbe a gyerekét meg mennyi időre.. Hanem, hogy ti mivel kötitek le magatokat.
2017. jan. 12. 19:34
 18/24 anonim ***** válasza:
68%
Van valami hobbid amit otthon tudnál csinálni? Kézműveskedés vagy bármi egyéb, amit lehet csinálni amíg a pici alszik.
2017. jan. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%
Miutan delelott es delutan is kivittem a friss levegore, a delutani alvasa alatt olvasok.
2017. jan. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
25%
Jól öltöztesd fel, esetleg tegyél valamit a kocsi búrájához higy kevesebb hideget szívjon. Nyugodtan menjetek setalni, vásárolni. Neki is es neked is sokkal jobb lesz. Ráadásul az immunrendszerének is jót tesz. A levegőztetős tanácsoktól a falnak megyek. A kismama meg örüljön meg..
2017. jan. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!