Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, ti többet veszekedtet...

Anyukák, ti többet veszekedtetek a férjetekkel/barátotokkal a terhesség és a baba pici kora alatt? Csak szerintem jogos, hogyha összekötjük az életünket, lesz egy közös babánk, akkor egy ilyen döntést velem is megbeszél?

Figyelt kérdés

Hamarosan lesz egy közös babánk, eddig nála laktunk. De ez nem igazán "bababarát" hely, a bulinegyed közepén van, csak egy hálószoba van, lift sincs és a másodikra nem szívesen cipelném majd a babakocsit. Szóval megbeszéltük, hogy költözünk, el is kezdtük keresgélni. Eddig egy lakást néztünk meg, ami tényleg gyönyörű volt, tágas, nagy belső terekkel, szép berendezéssel, nagyon jó környéken is van. Kérdezte már ott is, hogy tetszik-e, meg mit gondolok róla, de szó nem volt arról, hogy az első lakást megvesszük, amire azt mondom, hogy szép. Erre jön tegnap haza, hogy "itt vannak a lakás kulcsai".

Én pedig kicsit kiakadtam, hogy egy szót sem szólt erről, meg azért Budapest elég nagy, pár helyet jó lett volna még megnézni...


Szerinte pedig túlreagálom és a hormonok miatt vagyok hisztis, "majd lenyugszom".


2017. jan. 14. 13:15
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
78%
Nem, nálunk nincs ilyen, de én nem egy jóval idősebb, gazdagabb pasitól estem teherbe házasságon kívül.
2017. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
65%

Akkor hisztis vagy.

A fele a nevedre kerult? Koszond meg. Ennyi.


Tesomek ugy vesznek kozos lakast, hogy kozosen fizetik. 10 eve gyujtik a penzt.

2017. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
90%

Nem veszekszunk, se elotte, se azota, hogy megvan a gyermekunk! Ha problema adodik akkor megbeszeljuk, megoldjuk! Azt tesszuk mar 18 eve...

Az meg, hogy ezt a lakasvetelt igy tul reagalog!! Nemhogy orulnel neki!! Te mondtad, hogy szep, tagas, igenyes meg mittom en...! Azt vesz a penzebol amit akar! Neked csak elvezni kell meg beleulni a keszbe...

Nem sok embert lepnek meg lakaskulccsal...😬😬

2017. jan. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Akkor lehet igazatok van...

Csak rosszul esett, hogy egy ilyen horderejű döntést nélkülem hozott meg. Hiszen ez nem egy új kanapé, vagy bármi hasonló.

De jól kezeli a mostani hisztijeimet, szóval tényleg nem lehet egy szavam se.:)

2017. jan. 14. 14:46
 15/34 anonim ***** válasza:
66%
12-es, hogy került volna a fele a nevére? Ahhoz neki is alá kellett volna írni az adás-vételi szerződést. Nyilván úgy vette közösnek, hogy beköltözhet, amíg a tulajdonos ki nem rakja.
2017. jan. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
50%-ban tulajdonos leszek.
2017. jan. 14. 15:09
 17/34 anonim ***** válasza:
67%

Nem lehet, hogy csak haszonélvező leszel?


Amugy szerintem is kicsit lekezelő ez a stílus h hátad mögött megveszi és nem érdekli te szeretnéd e. Kb "pénz beszél, kutya ugat" effekt

2017. jan. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
62%
En megertelek.Mindegy h hazassag vagy 20 eve egyutt eltek papir nelkul.Tarsadnak kell lennie.Es igen ez nagy hordereju dolog.Persze jot akart meg minden de akkor meg nem ismer elegge h neked mi a jo es hogy?!Ismerni kell a masik hozzaallasat.Szerint jogos de ezen nem tudsz valtpztazni mar es nem is annyira negativum a dolog igy baratkozz meg vele h ez igy alakult.Azert mond el neki haskor a jovobe beszeljetek meg kozosen a dolgokat es akkor nem lesznek ilyen felreertesek.
2017. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
88%
Akkor szerintem verd a feneked a földbe örömödbe, és annyiszor köszönd meg, amennyiszer csak tudod....ha a te pénzed is benne lenne, nyilván lenne beleszólásod, így csak aládrakott egy fél lakást. Ne háborogj, örülj! Ja és attól mert szülsz neki egy gyereket, még nem kellett volna a felét rád iratni, ez csak egy gesztus feléd, amit meg kell köszönni, nagyon, nagyon....
2017. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha tulajdonos leszel, akkor még most fogtok szerződést kötni? Akkor mit hisztizel? Mondd meg neki, hogy te nem írod alá, mert még nézelődni akarsz.
2017. jan. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!