Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tavasszal költözünk közös...

Tavasszal költözünk közös otthonba a kisfiammal? Bövebben lent?

Figyelt kérdés
Párommal nyár elején külön lettünk. Azóta szüleimnél élünk. A kicsi már beilleszkedett szépen, de ugye így még sem maradhatunk örökre, így tavasszal elköltözünk szüleimtöl. Nem albérletbe. 14 hónapos most a fiam. Szeretném, ha minél kevesebb stressz érné a költözés miatt. Biztosan fognak hiányozni neki anyuék is, hiszen minden nap latja öket és szalad eléjük mikor jönnek haza a munkából. Mire figyeljek, mire számítsak? Mennyi idö mire megszokja az új helyet?
2017. jan. 17. 20:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Fiammal 6 évig éltünk a szüleimnél.

Fokozatosan töltött több időt az új helyen... Heti egy ott alvás hétvégén pl. Aztán heti 1 nap... Stb.

A teljes költözéskor egy kérése volt, h heti 1 alkalommal a tatáéknál aludhasson.


Egyébként a Páromhoz költöztünk és lett külön szobája, sztem ez is jó ha a pozitivumokat tudod neki elmondani.

Igaz jóval kisebb mint az enyém, de az én fiamnál mindig fontos volt h anya (én) ott legyen.... Mehettünk bárhova...

2017. jan. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!