Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sértsem meg, vagy ne menjünk...

Sértsem meg, vagy ne menjünk mi ez miatt?

Figyelt kérdés

Szoval jarunk egy babaklubba heti 1 napon. Van ott egy anyuka aki mellesleg 15 eve jo ismerosom..., sokat kertipartiztunk anno nalunk.

Na, neki van 2 gyermeke, 3 es 1.5 evesek. A nagyobb mar ovis es allandoan beteg! Ami nem is az en problemam lenne, mind addig amig el nem hozza magaval a klubba!! Szepen fertozi le a mi gyerekeinket is... A legutolso alkalommal fogtam magunkat es eljottunk!

Most 2 eshetoseg van, vagy szolok neki, hogy betegen ne hozza mar ide a gyereket, vagy mi egyszeruen nem megyunk, de ez meg mar milyen...🤔 Orultem, hogy vegre jo kozosseg van, gyerekel is elvezik a csaladias hangulatot, erre a kedves ismim belerondit!

Te megsertodnel, ha szolnanak neked, hogy ne hozd ide a beteg gyereked??? De, hogy lehet egy anyanak ennyi esze? Vagy az ilyen ugy van vele mint a szomszed a doglott lovaval???


2017. jan. 17. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a klubvezetővel, nálunk alapvetően szól ő ilyesmiért.
2017. jan. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez jo otlet! Koszonom! Fel is fogom hivni. 😉
2017. jan. 17. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is szólnék a vezetőnek. Én is dühös vagyok az ilyenek miatt, már játszóházba se merek menni, mert minden télen tele van köhögős, beteg gyerekkel.
2017. jan. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as

Ne is mondd, az meg a masik! Egy masik ismim meselte multkoraban, hogy betegek, de kirpobaltak az uj jatszohazat itt a kornyekunkon es milyen szuper... En meg lestem, mint hal a szatyorban...

Dobbenet!😳

2017. jan. 17. 21:41
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk us többször jönnek a baba klubba bölcsisek mert betegek és nem mehetnek bölcsibe...

Szerintem egy 15éves barátságba belefér hogy ezért finoman szóljál, de ha nem akarod szemtől szembe akkor szólj a klubvezetőnek.

2017. jan. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!