Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 hetes babával el lehet...

3-4 hetes babával el lehet menni étterembe?

Figyelt kérdés
A házassági évfordulónkon minden évben abban az étteremben vacsorázunk, ahol a lagzink volt. Idén úgy esik majd a dátum, hogy 3-4 héttel előtte születik a babónk. Vele el lehet menni 2-3 órára itthonról?
2017. jan. 18. 07:10
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Hat van egy stilusod.

Ha ennyire okos vagy par hetes terhesen, telve onbizalommal, miert kerdezel? Mindenkinel jobban tudsz mar mindent;)

2017. jan. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%
Jesszus, lesz itt még pofikára esés :)
2017. jan. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
37%

Óó, agusztusban meg aztán sima ügy, miért ne lehetne menni? Az én babám április végén születtett, 2 het után kezdtünk el sétálni, 3-4 hetes korától fogva napi 3 órákat is kint voltunk, egészen addig míg be nem jött a nagy fagyos hideg, azóta kevesebb ideig vagyunk ki. És 3-4 hetes koraóta jött velünk vásárolni, éttermezni, kávézókba, mindenhova.

A jajveszékelőkkelmeg ne törődj, van aki szerint az a normális csak, ha egész nap otthon ülsz és szoptatod a gyereket :D

2017. jan. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit vagytok úgy oda azért, mert a válaszok alapján nem azt mondtam, hogy oké, akkor kizárt, hogy kitegyem a lábam a babával a lakásból?! Kíváncsi voltam a tapasztalatokra, a véleményekre, de egy szóval se mondtam, hogy szalutálva azt fogom tenni, amit mondotok. Ahogy írtam, vannak bizonyos tényezők, amiket majd csak akkor tudok figyelembe venni és mérlegelni, ha aktuális lesz a dolog (gyerek természete, közérzete, időjárás, fáradtság...). Tornádóban nem fogok elindulni egy torka szakadtából egész nap ordító gyerekkel, de ha szép idő lesz és nyugodt babám lesz, akkor nem fogom magamat befalazni a lakásba! Látom, módszeresen lepontoztátok azokat, akik szintén úgy vélekednek, hogy nem kell a gyereket a széltől is óvni. Pedig én alapvetően velük értek egyet.
2017. jan. 19. 10:35
 25/25 anonim válasza:
68%

Mi mentünk mindkettővel.

A fiunk és a lányunk is minden alkalommal végigaludták az egészet. Bár aláírom, hogy piszok szerencsénk van velük, a világ végére is mehetnénk négyesben, akkor sem lenne egy hangjuk (4 éves a nagy, 3 hós a pici). Valaki pl. emberek közé alig mert menni, mert ahogy kinyitotta a szemét a kicsi, ordított és ez ment hónapokon át...


Szóval így látatlanban ezt nem lehet megmondani.

2017. jan. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!