Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit fogjátok kézben a...

Mennyit fogjátok kézben a babatokat?

Figyelt kérdés
Az enyém egesz nap ott lenne. Olyan hisztiket levag amikor leteszem hogy az egész tömbhaz hallja pedig a masodikon lakunk es 3 hónapos a lanyom.
2017. jan. 18. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Amikor etetem,ha viszem a nagyot szembe az oviba,ha fürdetem.

Ennyit van kézbe. Nem ordit,jókedvű,kiegyensúlyozott baba.

3hós múlt ő is.

2017. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az én babám is 3hónapos, elég sokat van kézben, csak úgy tud elaludni, ha ringatom. De ha nincs semmi baja, nem éhes, nem álmos, nem fáj a hasa, akkor 1órát is eljátszik a játszószőnyegen vagy a pihenőszékben. Azt is nagyon szereti amikor tornázunk, vagy masszírozom, a lényeg, hogy érezze a közelséget. De szegénykém nagyon hasfájós, szóval igen, elég sokat van kézben.
2017. jan. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindkét gyerekem ölbabaként szeretett/szeret létezni. 3 hónaposan mindkettő úgy napi 12-15 órát volt ölben/kézben.
2017. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan nagyon nagyon sokat.. kézben is altattam, mert máshogy nem ment. Aztán legalább le tudtam tenni ha már mélyen elaludt (fél órára). Ébrenleti idejében minimum 80%-ban kézben volt. Szóval nagyon sokat. Ő sajnos hasfájós volt.
2017. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is 3 hónapos a babám. Hát gyakran van kézbe, igényli. Altatáskor kézbe ringatom el, úgy teszem a kiságyba. Egyébként elvan a pihenőszékébe is elég sokáig + játszószőnyegen, de ha elkezd nyüszizni felveszem. Szeret nézelődni is, olyankor körútra indulunk a lakásba, elmondom neki mi micsoda, utána vagy alvás vagy játszószőnyeg. Ha sír én mindig felveszem, nem vagyok híve annak h hagyjuk sírni a babát. Meg nekem így esik jól :) én azt javaslom próbáld játszószőnyegre tenni és kösd le a figyelmét. Ha nekem már jönne kézbe ki szoktam zökkenteni úgy h mutatok neki vmi érdekeset, néha nyerek vele egy kis időt.
2017. jan. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!