Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam nem eszi a húst mit...

Kisfiam nem eszi a húst mit tehetek?

Figyelt kérdés

14 hós a fiam és nem hajlandó húst enni,kiköpi. Eddig még csak csak megette a virslit de már az sem kell neki,csak a kenyér,krumpli (minden mennyiségbe kruplileves) ,főzelékek...

Volt,hogy jól megfőztem a húslevesbe a husit és összetörtem zöldséggel úgy megette de ahogy picit nagyobb darabot érzett köpte ki.

Volt így valaki? Van ennek hátránya!?


2017. jan. 18. 23:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Húsos bébiételt adtam, vagy a főzelékbe turmixoltam. Ennyi idősen az enyém is kiköpte, mert nem tudta elrágni. Már 2 éves, de a keményebb husikat még most is kiköpi.
2017. jan. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Majd megeszi. Én is válogatós voltam, most meg majdnem mindent megeszek.
2017. jan. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Ne eroltetsd. Adj helyette gombat, aminek magas a feherje tartalma, vagy egyeb, hasonloan magas zoldsegeket. Ket het mulva kinald meg ujra husfelevel, de lehetoleg ne virslivel, mert az szemetbol van. Fott csirke, pepesitve es osszekeverve zoldseggel, azt probald, de csak ket het mulva.

Hidd el, minel jobban erolteted az evest, annal rosszabb etvagyu lesz. Hatranya pedig nincs, amennyiben elegendo es valtozatos zoldseggel eteted.

Es sose etesd virslivel, parizsival, de meg majkremet is csak akkor, ha te csinaltad neki (akkor legalabb tudod, hogy mi van benne)

2017. jan. 19. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A vastartalma magas a húsoknak. Illetve állati fehérje (de a tojás és tejtermékek is úgyhogy van mivel kompenzálni). De úgyse tudod beleerőltetni, ha nem eszi meg, nem érdemes ezzel harcolni. Még később elfogadhatja.
2017. jan. 19. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Gombát 2 éves kor alatt semmiképp nem ajánlom, mert nagyon nehezen emészthető.

Az én fiam csak 2,5 éves korától fogadja el a húst. Addig próbáltam cselezni és csirkemellet turmixolva az ételéhez tenni. De tojást is rendszeresen kapott és később olajos magvakat is (mandula, dió), nagyon szereti.

2017. jan. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
Gombát nehogy adj neki! Nagyon nehéz megemészteni, sok felnőtt sem bírja a gombát! 3 évesen lehet vele próbálkozni először.
2017. jan. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3/6 nem az olcsó virslit adom neki hanem a magas hústartalmút min 80%-osat.
2017. jan. 19. 07:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Semmilyen húst? Próbáltad a marhát, sertést és a csirkét is? Az enyém pl csak és kizárólag csirkét eszik
2017. jan. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Osszeturmixolva csempeszd bele a fozelekebe, levesebe. Valoszinu nem az ize, hanem az allaga miatt nem eszi. Gombat még szerintem se adj neki.
2017. jan. 19. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem a lanyom 21 honapos es o sem eszi a husit direktben, sonkat, virslit, majkremet, olykor majat, viszont igen. Nem aggodom ezen, majd megszereti.
2017. jan. 19. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!