Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen azaz apa aki elfelejti...

Milyen azaz apa aki elfelejti a gyerekét és majdnem ráfekszik a 8 hónapos babára?

Figyelt kérdés
Ráfoghatja arra hogy mindig mindent elfelejt?
2017. jan. 22. 06:23
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

Na álljunk már meg... ki mondta kotorászok az életükbe ... ki mondta hogy rosszat gondolok róla? Főleg ugy hogy a bátyjám.


Látjátok erről beszélek bele mentek olyan dolgokba amiről semmit se tudtok. SEMMIT!!!


Egy kérdés volt amire a 90%-tok nem is reagált. Inkább olyan dolgokba mentettek bele amiről fogalmatok sincs, amihez közöttök se volt és persze ti olyan szentek vagytok.


Miért kell mást nézni és nem a kérdést? És miért kell a rosszat látni????


Köszönöm szépem annak a kedves hozzászólónak aki linket küldte.

2017. jan. 22. 13:52
 32/41 anonim ***** válasza:
47%
Neked hogy esne ha a bátyád a gyakorin csácsogná ki hogy milyen rossz anya vagy? Hm?
2017. jan. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
61%
Ember, egy olyan dologról kértél véleményt, amiről három szót böfögtél ide, aztán kikéred magadnak, hogy miért alkotunk véleményt? :D Te trollkodsz, vagy tényleg ennyire buta vagy?
2017. jan. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon gáz vagy kérdező de komolyan! Kezeltesd magad de komolyan!!!
2017. jan. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

Ti idióta vad barmok... olvassatok és értelmezzetek ha van annyi eszetek.


Tud róla hogy mit kérdeztünk meg... sértegetni, bántani tudjátok az embert.. gratulálok nektek.


Érdekes hogy volt olyan ember aki bántás támadás nélkül segített...


Nem vagyok egy szent ember de ha már itt vagyok...vagyok annyira intelligens hogy a kérdésre válaszolok és akár milyen a kérdés a kérdezőt nem bas***tattom.


Sajnálom hogy igy elfajult a kérdésünk... persze a normális emberektől kérek elnézést és nem bunkózó tökéletes trolloktól... akikkel szívesen találkoznék személyesen.

2017. jan. 22. 19:09
 36/41 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a válasz:

Előfordulhat ilyen, van az a bizonyos rövidzárlat, ha nem rendszeres semmi gáz...

Idióta vadbarmok? Mi ez a stílus kérdező? Egyszerű egy ember lehetsz... Hatásvadász kérdés! Mivel nem kaptál neked tetsző válaszokat, ezért tovább fűzted a történetet, majd ezután jött a halott férjed stb.. Kit érdekel? A fröcsögés helyett kezeltesd magad!

2017. jan. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
100%

intelligens? Te???


idevakarsz egy mondatot. MAjd mi vagyunk a parasztok, mert neked meghalt a férjed, etc.

Idióta troll.

2017. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
100%
elég ritkán hívom a sógornőmet barátnőmnek, a tesómat meg a barátnőm párjának... kamu.
2017. jan. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
100%
Te segitséggel vagy ilyen hülye, vagy önálloan is megy?
2017. jan. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem simán elfelejthette.

Én is olvastam már olyat, hogy a saját bátyját a barátnő párjaként említette, biztos ő is csak elfelejtette, kiről is beszél.

Vagy te ezt nem tudod elképzelni? :D

2017. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!