Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen azaz apa aki elfelejti...

Milyen azaz apa aki elfelejti a gyerekét és majdnem ráfekszik a 8 hónapos babára?

Figyelt kérdés
Ráfoghatja arra hogy mindig mindent elfelejt?
2017. jan. 22. 06:23
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
85%
Fáradt apa!
2017. jan. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
71%
Nem elfelejtette, hanem nem tudta, hogy ott van az ágyban. 8 host a kiságyba kell tenni a saját biztonsága érdekében. Az anya is ráfekhet egyébként álmában, veszélyes dolog, van aki mélyebben alszik.
2017. jan. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
66%

A gyereknek a kiságyban a helye. Nem a hálószobából kéne gyerekszobát csinálni.


Milliónyi nő feküdt már rá a gyerekére, ilyen nincs, hogy valaki az anyai ösztön miatt "nem tud" ráfeküdni.


Gondlom sötét volt a szobában, apa pedig fáradt volt.

2017. jan. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
88%
Úgyan már balesetek előfordulnak.... nem kell ebből nagy ügyet csinálni... volt hogy wc-n ültem fiam meg az ajtó másik végén nyúlkát a kis újával és hiába szóltam még is automata csuktam oda szegény úját... pedig nem akartam nem volt szándékos... de volt olyan is hogy szaladt elöttem elakartam kapni meg is fogtam csak rosszul és kicsúszott nem túl magasból a kezemből.. nem lett semmi baj hála az égnek de én még napokig ostoroztam magam hogy lehettem ilyen hülye.... meg sorolhatnám volt hogy lábam alatt matatott a gyerek nem figyeltem és majdnem átestem rajta... ilyenek sajnos vannak és lesznek is.... hibázik az ember biztos az anyuka is hibázott már..
2017. jan. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
78%
*Ujját bocsi a hibákért...
2017. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
90%
Még csak annyit hogy ettől még lehet jó apa nem ettől függ.... bárcsak mindenki ennyit hibázna mint most ő, akkor nem halna éhen egy tehetős család gyereke nem vernének agyon csecsemőket stb....
2017. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
91%

fáradt...


Én anya vagyok, és emlékszem, négy hetes volt a lányom, felébredt éjjel... felriadtam rá, és lökdöstem a férjem, hogy most én vagyok hülye, vagy valahol sír egy gyerek :D CSinál fura dolgokat a kimerültség.

2017. jan. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
28%
Hát ez igy elég kevés infó...
2017. jan. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
76%

Azért egy 8 hónapos már igencsak képes magától helyet változtatni.

Ha apa ráfeküdt, akkor nyilván senki más nem volt az ágyban (különben figyelmztette volna -gondolom).

Szóval ha egyedül van egy 8 hónapos egy nagy ágyban felügyelet nélkül, bármikor leeshet.

Ha ez megtörténik, akkor is feltetted volna a kérdést, hogy "Milyen az az anya, aki..."???

2017. jan. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Azért szeretném megvédeni a barátnőmet, mert kicsit át megy a dolog egy fajta "felelőtlen" megcímzésre.


Az ágyuk egy 20 cm vastag szivacs ami mellett vastag takarók vannak és körbe szokta párnázni. Többször voltam nála és láttam már.


Mit dobálóztok hogy a gyereknek a kiságyba a helye. Ezt én is, ő is tudja. De 2 hónap kiságyba nem alvás és éjszakázás után végre van nyugodt órája a gyereknek, hangsúlyozom a gyereknek. Mert nem tud ott aludni.


Azért ez kemény hogy belementettek a dologba hogy hol a gyerek helye. Nem ez volt a kérdés. Azt sem hiszem el hogy Ti nem vetették magatokhoz egyszer sem a babátokat. Én még az ikreimet is oda vettem néha mert kell ilyen is bizonyos határokon belül.


Az apa egyszerűen elfelejtette a gyereket. Ezt ő vallotta be a párjának. Nem fáradtság hanem elfelejtette.

2017. jan. 22. 12:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!