Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy három hetes babát otthon...

Egy három hetes babát otthon hagyhatok kb 5 órára, babysitterrel? Hagynék neki lefejt tejet is.

Figyelt kérdés

El kell mennünk valahová az apukájával, és nem tudom máshogy megoldani. De nagyon félek, hogy olyen hosszú időre elmegyek otthonról.

Hagytatok már otthon ilyen kicsi babát ilyen hosszú időre?


2010. máj. 6. 07:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hagytam ott, de sztem ennyi időre nyugodtan elmehettek, nem lesz gáz.
2010. máj. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
21%

Semmilyen körülmények között nem hagynék ekkora babát otthon, pláne nem ilyen hosszú időre. Nem szopizik? Ekkora baba még 2-3 óránként eszik. Miért nem viszitek magatokkal? Vagy hová mentek, ami ennyire fontos?

Amúgy ha szopis, hiába a lefejt tej, nem fogja elfogadni a cumisüveget. Ráadásul gondolj bele, hogy nemrég még a pocakodban volt, számára már az is ijesztő, ha nem vagy szorosan mellette, nemhogy egy idegenre bízod ilyen hosszú ideig!

2010. máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
76%
Nem ijesztő a babának,ha otthagyod ennyi időre. ( Ezt csak ma divat állítani) Csak arra ügyelj,hogy az evését megtudd oldani,és a bébiszitter megbízható legyen.
2010. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
91%

Ha nagyon fontos teendőd van, akkor szerintem hagyhatod a bébiszitterre, feltéve, ha elfogadja a cumisüveget.

Ekkora baba még nem fog úgy hiányolni, mint egy nagyobb. 6-7 hónapos korában már nem biztos, hogy ezt megtehetnéd, de most még igen.

14 hós fiú anyja

2010. máj. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! El kell intéznem valamit, amit sem elhalasztani, sem másra bízni nem tudok.

Esteleg azt tudnám még megtenni, hogy elviszem magammal, de attől jobban félek, hogy 5 óra hosszát hurcoljam a kicsit, autóztassam, és emberek közé vigyem. Ivott már cumisüvegvől, és nem volt gond. Inkább attól félek, hogy nem leszek ott, mi lesz, ha történik valami, ...

A babysitter egyébként megbízható, már régen dolgozik nekünk (igaz korábban takarított, de szerintem a baba mellett is megállja a helyét).

A baba egyébként nagyon jó természetű, jól alszik, keveset sír.

2010. máj. 6. 08:12
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél nyugodt! Menj el. A babysitter majd megeteti, csak bőven hagyj otthon tejet.

Nyugi, minden rendben lesz!

2010. máj. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
55%
Vigyétek magatokkal a babysittert és ő addig kinntmarad a kicsivel ameddig ti intézitek a dolgokat.Ha éhes akkor a kocsiban meg is tudod etetni.Telefonon meg ha bármi van feltud neked szólni a kocsiból.Vagy sétál vele addig.A levegőn jót alszanak a babák és szép idő is van mostanában.
2010. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
74%

Esetleg azt lehetne, hogy viszitek magatokkal a bébicsőszt, hogy emberek közé ne kelljen bevinni a kicsit. Akkor szoptatni is tudnád még a kocsiban, mielőtt bemégy, és az ügy elintézése után is. Közben vigyáznának rá, nyugodt lehetnél, mert a közeledben lenne végig.


Majd írd emg, hogy döntöttél.

2010. máj. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó 2 -vel értek egyet.
2010. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
89%
Magaddal ne vidd még nagyon kicsi inkább tényleg hagyd otthon. Egy megbízható ismerős, felér 100 rossz nagymamával!!!
2010. máj. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!