Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Brendonban a Tommee Tippee-n...

A Brendonban a Tommee Tippee-nek volt egy (játszó) cumija aminek a vége amit a szájába vesz a baba, olyan mint a fogsor, és hűthető, fogzásra van. De azt mondták h már nem is lesz belőle több náluk. Hol találhatok még ilyen cumit?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 11:44
 1/1 anonim ***** válasza:
A Kismama magazin mellett volt e hónapban a Kenguru füzetecskéje, abban volt. Én a debreceni boltba azonnal berohantam érte, akkor kezdtek el telefonálgatni és ca mostanra ígérték, hogy kapnak a boltjaik. A Brendonnál azon akadtam ki, hogy nem kérik át másik Brendonos boltból, ahol van készleten. A honlapjukon meg tudod nézni hol van, és keress odavalósi ismerőst, akit beküldhetsz érte, ha a Kenguruban nem kapsz.
2008. okt. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!