Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket adtok enni...

Milyen ételeket adtok enni 8-9 hós babáitoknak?

Figyelt kérdés
Arra gondolok amit te csinálsz,miket főzöl neki?
2010. máj. 6. 19:07
 1/5 anonim válasza:

9 hós kisfiú: ma pl borsófőzeléket evett , de szereti a spenótot is, és ami a kedvence az a pudingos meggy. Megfőzöma magozott meggyet levében és teszek bele 3-4 kanál pudingot sűríteni vaniliát de volt már csoki is. Imádja.

Rengeteg gyümölcsöt eszik. Krumplifőzeléket csirkemájjal.

Vagy finomfőzeléket pulykamellel. Én adtam már neki tojást is azt is szereti. Evett már rakott karfiolt is kis káposztát a rakott káposztából is, vagy főtt krumplit megsütöttem neki vajon, azt is szereti. Jóevő a lelkem...

2010. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most lesz 8 hónapos a babám.Néhányat felsorolok.Főzelékek (többnyire pipihusival, vagy pulykával):sütőtök, salátafőzelék, borsó, cékla, cékla-alma, sárgarépa, sütőtök almával, cukkini, cukkini-sárgarépa, brokkoli, vegyes zöldség (ez többféle lehet) és még sokféle.Ezeket krumplival, vagy rizzsel dúsítom.

Desszertek:körte, alma-körte, kompót, őszibarack, őszibarack-szilva, alma-őszibarack stb. őszibarack-burgonya, szilva-burgonya, meggy-alma (banán is lenne, de nálunk allergia van rá) stb.Esetleg az előző gyümik rizzsel, Sinlaccal, vagy tejpéppel.

Sokféle főzeléket, gyümis desszertet lehet kreálni.

2010. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
22:01-es vagyok.Húúú!A kapros tökfőzelék kimaradt, pedig az a sláger.(Almával is mehet.)
2010. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:))

És pl.a borsó főzeléket hogyan készítitek a babának?Ahogyan magatoknak?

2010. máj. 7. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem.Párolom a borsót petrezselyemmel, átpasszírozom krumplinyomón, és burgonyával sűrítem.
2010. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!