Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan 10 hós kisfiam 2 napja...

Szundi 39 kérdése:

Lassan 10 hós kisfiam 2 napja nem akarja elfogadni a tápszert, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
védőnőnket még nem értem el telefonon .aggodok kicsit ugy tudom a napi 500 ml kellene még Neki!Kap főzelékeket gyümit tejterméket turot joghurtot mindent szeret csak ezzel a tapival vagyunk gondban kap tejpépet is nem minden nap . meg unhatta vajon? Nagy baj ha nem iszik tapszert? 1 hos kora ota kapja a BEBA PRO 1 HA-t azt mondta a dokink amég fejlődik nem cserelunk most meg már lassan egy éves lesz.
2017. febr. 4. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam 7 hónapos kora óta nem eszik tápszert, mivel onnantól fogva nem volt hajlandó elfogadni. Próbáltam mindenhogyan, a végén már kanalaztam neki, de az lett a vége, hogy kihányta, így nem erőltettem tovább.

Onnantól fogva tejpépet kapott tápszeres étkezések helyett, illetve hozzátáplált ételeket. 1 évesen pedig bevezettem neki a tehéntejet. Nagyon szépen fejlődött, nem volt semmi gond.

Mást egyébként eszik? Vagy most alapból az étvágyával van gond? Vagy csak a tápszert nem akarja megenni? Ha az utóbbi, akkor hagyd, és adj neki mást. Ha amúgy rosszabb az étvágya, akkor lehet, hogy valamilyen betegség bujkál benne és azért nem eszik, vagy a foga jön.

2017. febr. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy a foga jön vagy csak megunta. Ha kap más tejterméket bőven elég, nem lesz hiánya semmiben, nyugi.
2017. febr. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megunta mert mar szereti az izeket, a tapszernek meg nincs. Nincs valami vitamin ital amit mar ihat es izesitett?
2017. febr. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Már sok mindent eszik főzelekeket gyumolcsot kremturot amit en keszitek joghurtot eszik jo etvaggyal csak a tapit hanyagolja !Erőltetni nem fogom keresek vslami tejitalt amit figyaszthat!valoszinu higy megunta kicsim .
2017. febr. 4. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!