Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom csak hason szeret...

Kislányom csak hason szeret feküdni. A hátán két-három percnél nincs meg tovább. Hogyan fordul meg először a baba? A hátáról a hasára, vagy a hasáról a hátára? Van egy 7 és fél éves fiam, de már nem emlékszem, ő meg mindig csak a hátán feküdt.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam mindíg a hátán feküdt és így ő a hátáról fordult a hasára először!

Boldog babázást!

2008. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém mindig hason aludt, és ő a hasáról a hátára fordult először. :)
2008. okt. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszia a válaszokat. Ezek szerint mind a két megoldás működhet elsőként. :)

Akkor jó

2008. okt. 10. 10:41
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lányom is hason alvós, és igaz magától még csak egyszer, de az is lehet véletlen volt, hanyatt fordult. Szoktuk gyakorolni, amúgy egyformán megy neki mindkettő, csak még kell egy kis segítség. Nagoyn élvezi.)
2008. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én kisfiam szinte mindig hason fekszik, aztán egyik alkalommal mikor épp a hátára tettem le átfordult hasra. Azóta is az megy neki jobban.
2008. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
az én kislányom először a hasárol a hátára fordult, kb. 2 hósan. 3. hótól már a hátárol a hasára is. Most 4.5 hós.
2008. okt. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom még csak az oldalára fordul, de azt rendszeresen már nem kell, neki sok , hogy átbillenjen 15 hetes.
2008. okt. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!