Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hanyszor furdetitek 1 heten...

Hanyszor furdetitek 1 heten par hetes babatokat?

Figyelt kérdés
Mi kulfoldon elunk es itt azt mondtak a korhazba hogy 1 max 2x egy heten boven eleg, mert nagyon kiszaritja a kis boruket a furcsi. Az en fiam mist 4 hetes es imadom furcs utan olyan fini illata van, meg ha furdik, utanna sokkal jobbab alszik ejszaka. Azon gondolkodom hogy minden nap megfurdessem aztan jol bekremezem hogy ne szaradjon a bore.
2010. máj. 7. 19:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én is minden este fürdetem.Nagyon élvezi.
2010. máj. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam 10 hónapos lesz, de eddig egyszer maradt ki a fürdés, mert lagziban voltunk. Neki extra száraz bőre van, de így is pancsol, utána kenem, azóta nagyon szép neki. Nyugodtan fürdesd minden este, és utána kend be.
2010. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
minden este tisztálkodunk :) 10 hetes
2010. máj. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Minden este.
2010. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
En is kulfoldon elek, Olaszorszagban. Minden este furdetem a gyereket. A lepcsohazban megkerdezte a felettunk lako, hogy miert furdetem minden nap, itt nem szokas. Szerintem fontos a napi rutin kialakitasa miatt, igy tudja, hogy este van, utana alvas kovetkezik. Egy csomo jo markaju furdetot lehet kapni, amik apolnak is, nekem a Nivea nagyon bevallt, de utana hasznalok olajat vagy kremet is, igy biztos, hogy nem szarad ki a gyerek bore (nagyon kemeny a viz nalunk).
2010. máj. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Minden este 14 hónapos
2010. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!