Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mikor van az utolsó...

Kinek mikor van az utolsó etetés esti elalvás előtt?

Figyelt kérdés
Kisfiam még csak 7 hetes, és tudom, hogy sokat fog még változni, de nekünk így néz ki. Este 6-7 között eszik valamikor, nézelődik egy kicsit, utána fürdés (ha fordítva csinálom ordítás van), és kb 8 körül rakom le aludni, mert addig bírja. Ezután már csak éjfél és 1 között kel fel enni. Szóval van hogy 6 órát is kibír evés nélkül, ami nagyon jó, csak én így sem alszom többet, mert este 10 körül kerülök ágyba. Jó lenne ha az utolsó etetést el tudnám tolni egy kicsit, de sehogy se megy. Már azt is próbáltam, hogy este 10-kor kiveszem és megetetem, de akkor is felkelt 1-kor.

2017. febr. 8. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos, 7-kor fürdik, fél 8körül szopizik, 8-kor alszik. 11-1 között mindig kel enni. Pici korától ugyanígy van, mégis volt időszak, amikor aludt 3-fél 4-ig is, de most általában éjfél körül ébred egy ideje már.
2017. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9 hónapos, 2 hetes kora óta átalussza teljesen az éjszakákat. Reggel 9 körül szokott ébredni, este fél 8-kor eszik utoljára.
2017. febr. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10-11 között.
2017. febr. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk először fürdés van,aztán eszik fél 9, 9 körül és utána alszik.3 óra fele kel fel enni.2 és fél hónapos.Az elején ő is felkelt fél 1, 1 körül de egyre tovább bírja.
2017. febr. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

6 honapos, 11kor van az utolso etetes, reggel 10ig alszik.


Azert kel fol, mert ehes. Illetve 3 honapos kora utan egesz biztosan azert kel fol. 7 hetesen meg barmi belefer, ilyenkor meg nem nagyon van napirendje, vagy ha van akkor is sokszor felborul. 3 honapos kora utan konnyebb lesz raszoktatni barmire.

2017. febr. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!