Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha szoptatok, ihatok délben -...

Ha szoptatok, ihatok délben - kora délután kávét?

Figyelt kérdés
Csak reggel merek inni egy pohár gyengébb instant kávét, mert azt hallottam, hogy ha délben iszom, az pont estére megy át a tejbe és nem fog aludni pici. Szerintetek?
2010. máj. 7. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan igyál. Én is mindig kettőt ittam: reggel és délután. Egyébként rögtön kiderül, próbáld ki, de szerintem semmi baja nem lesz a babádnak tőle.
2010. máj. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt és szülés után is alacsony volt a vérnyomásom és mivel nem szeretnék gyogyszert szedni a mellékhatások miatt a doki azt mondta igyak napi 5* rendes kávét minél erösebbet.eddig nem volt belöle gond.
2010. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én délben ebéd után szoktam inni egy kis adag kávét, igaz tejcsit is teszek bele.

A babámon sosem tapasztaltam semmilyen negatív hatását, úgy alszik mint a bunda. 4 hónapos a kisfiam.

Megkérdeztem a dokit is, azt mondta, egy picike nem árt, de nem szabad túlzásokba esni :-)

2010. máj. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most mondta egy dietetikus a tv-ben, hogyha vki a terhesség alatt is ivott kávét, akkor szoptatás alatt is ihat nyugodtan. Ha viszont terhesség alatt nem ivott, akkor ne szoptatás alatt kezdje el. Szóval szerintem is ihatsz nyugodtan.
2010. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De jó, köszönöm szépen! De hülye vagyok, hogy nem kérdeztem meg hamarabb... :)
2010. máj. 7. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!