Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 napos baba es meg nem volt...

3 napos baba es meg nem volt szeklete ez normalis? Ma mar sokat tekereg es sir. Nem tudom h segithetnek. Tapszeres meg a tejem csak most kezd beindulni.

Figyelt kérdés
Azt olvasom mindenhol h az elso feketes szeklet mar az elso nap tavozik...de en nem lattam...
2017. febr. 23. 17:54
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Mi 5 napig voltunk a kórházban, és egyszer sem találkoztam kakival. A fiam mindig az esti fürdetéshez és a reggeli vizithez kakálta össze magát, a nővérkéknek :D


Szerintem kérdezz rá a csecsemősöknél.

2017. febr. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Az én babám is többször is kakilt az első napokban.

Csecsemősök sem látták kakilni?

Mennyiket eszik?

Doki mit mond rá?

2017. febr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
A szülés után mennyi idővel kaptad vissza, az idő alatt nem kakilhatott?
2017. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%
Pisi van a pelusban?
2017. febr. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk. Itt vegig velem van a baba szuletesetol...2 nap voltunk korhazba tegnap delutan jottunk haza es termeszetesen ma reggeltol sir es pukizik nagyokat de eredmenytelenul....pisis pelus van ma volt 5 ...
2017. febr. 23. 18:18
 6/10 A kérdező kommentje:
30 ml 2 orankent..
2017. febr. 23. 18:20
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, láttam ilyet ismerősnél. Be kellett vinni a babát a gyerekkórházba, mert besárgult, és azt hitték, valami nagyon nagy baj van. Szerintem ne várjatok, vigyétek el dokihoz.
2017. febr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
A tapszer miatt van.. probald minel tobbet cicire tenni es majd a tejcsi segit kitisztani a kis pocijat. A csak tapszeres ujszulotteknel elofordul ilyen... Mi is kulfoldon elunk, nekunk ezt mondtak a korhazban ( itt sokan nem akarnak szoptatni)
2017. febr. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megszületett a lányom, 5 napig nem kakilt, csak közvetlenül a szüléskor (meconiumos volt a magzatvíz).

Utána semmi, és láttam rajta, hogy bántja!

Szóltam mindenkinek, csecsemősöknek, gyerekorvosnak, szülésznőnek, mindenki csak legyintett, hogy majd jön magától.

Aztán az egyik idős csecsemősnővér közölte, hogy igenis lehet segíteni: fogott egy lázmérőt, azt jól bekenőcsözte és megmozgatta a baba popsijában.

Utána - nem túlzok! - körülbelül egy órán keresztül szinte FOLYAMATOSAN dőlt a kaki a gyerekből. Olyan irdatlan mennyiség jött ki belőle, hogy én nem hiszem el, hogy ez ne zavarta volna! Úgyhogy hálás vagyok a nővérkének, aki ilyen "egyszerűen" megoldotta még időben.

2017. febr. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolso en meg neked nem fogom elfelejteni ezt a segitseget h leirtad. Nekunk 10 perc eleg volt h a hata kozepeig kakas legyen...ez nagyon joo! Koszonom!!!!!!!!!

Mindenkinek koszonom h leirta a sajat tapasztalatat!!! Jo ejt! :)

2017. febr. 23. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!