Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes a kisbabánk. Kaptunk...

6 hetes a kisbabánk. Kaptunk rokonoktól olyan ruhákat, amit tudom, hogy a turkálóban vették. Ezeket nem lehet kimosni 60 fokon (tehát nem tudom fertőtleníteni). Nem kaphat el valamit a kicsi?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha aggódsz mosd át többször különféle adalékokkal.De én rendszeresen adtam,adok, a kicsikre turis ruhát,és nem gondolnám,h gond lenne.Sajna sterillé nem tudsz tenni semmit,majd ha 6 hónaposan a saras cipők talpát nyalja akkor aggódhatsz.
2008. okt. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Vasald ki, az is fertőtlenít!
2008. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a babaruhákat is 60 fokon mosom. Nem lesz nekik semmi bajuk.
2008. okt. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A mi ruháink szinte egytől egyig használtak, csak amiket kaptunk, az nem. Mosd ki, akár 60 fokon is, és vasald. Semmi baja nem lesz a kicsinek.
2008. okt. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
rakj a mosószerhez egy dl ecetet.Tökéletesen kifertőtlenít.És nem fog éreznia ruhán.
2008. okt. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.Nyilván amit ki lehet mosni 60 fokon azt ki is mosom de pl.síoverált nagyon nem mosnám ki mert akkor összemegy azt meg nem szeretném.

Az ecetes ötlet tetszik. Szerintem még ma kipróbálom.

2008. okt. 12. 11:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is vasald ki gőzzel az is fertőtlenit.
2008. okt. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!