Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj, hogy 14 évesen már...

Az baj, hogy 14 évesen már neveken gondolkozom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyon szeretem a kisgyerekeket, szeretek velük foglalkozni és ha rám bíznak egy kicsikét, akkor örömmel elvállalom. Egy ideje már azon gondolkozom, hogy hány gyereket szeretnék, milyen neműeket, és hogy mi legyen a nevük. És egy ideje azt is észrevettem, hogy ha meglátok egy kisgyermekes anyukát, akkor féltékeny leszek. Anyukák/kismamák, ti hogy voltatok ezzel, amikor még 14 évesek voltatok? :)

2017. febr. 26. 17:20
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Amúgy boldog baba várást a leendő anyukáknak! :)

2017. febr. 26. 19:40
 12/17 anonim ***** válasza:
Én nekem már most biztosak a nevek! Hanna, Sophie és Margit. 12/L
2017. febr. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
#12, Ezek szép nevek! :)
2017. febr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én 18 éves vagyok, de már 4-5 évvel ezelőtt is nagyon foglalkoztatott, hogy hogyan hívom majd a gyerekeimet.

Rendszeresen bújom az MTA jegyzékét, sőt ezen az oldalon is gyakran reagálok mások névötleteire.

Nagyon érdekelnek a nevek, az eredetük, akár valami ilyen foglalkozást is el tudtam volna képzelni magamnak, de inkább más irányban tanulok tovább, így ez megmarad egy szuper hobbinak.

2017. febr. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. És biztos vagyok benne, hogy ha két fiam lesz, Róbert és Dénes lesznek.
2017. febr. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
De jó kérdés. Eszembe jutott, hogy milyen voltam 14 évesen, és hogy akkor milyen nevet akartam a fiamnak. Akkor fiút akartam mindenképp, majd olyan 16-18 évesen lányt, de nem volt névötlet. Utána nem izgatott a téma, majd mikor terhes lettem, akkor csak lányt tudtam elképzelni. Fiam lett, és nem az a neve lett amit 14 évesen megálmodtam. :)
2017. febr. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

En 14 evesen az Anett nevet tartottam a vilag legszebb nevenek. Mindenfele listakat csinaltam az utonevkonyvbol, versenyeztettem a neveket, es mindig ez nyert.

De ma mar egyaltalan nem tetszik, a lanyomnal fel sem merult:)

2017. febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!