Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hetes babával, hogy oldjátok...

5hetes babával, hogy oldjátok meg ha menni kell a tesóért az oviba?

Figyelt kérdés
A járványos időszak miatt kérdezem.Beviszitek a kicsit is az oviba?
2017. febr. 28. 13:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
Egyszerűen megoldottam, a nagyot se vittem,bőven ráértem vele is foglalkozni, mivel nem dolgoztam, nem kellett igénybe vennem az óvodát. (igen, nem kötelező, lehet felmentést kérni) Nekem többet ért az hogy nem pihengethettem otthon az újszülöttel a nagy nélkül, minthogy állandóan betegek legyenek.
2017. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Az ajto elott hagytam a kocsit. Csengettem, es kiserte ki a dajka.
2017. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Ha lehetett átvittem a kicsit a szüleimhez vagy az anyósomékhoz amíg elmentem a nagyért az oviba.

Ha ők nem értek rá vagy megkértem valamelyik csoporttás szülőjét,hogy a fiamat is kérje ki.

De ha nagyon nem volt más,bevittem magammal és próbáltunk a lehető leghamarabb eljönni.

2017. febr. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Á dehogy, az újszülöttet kint hagyom az óvoda előtt.

Irónia off.

Természetesen viszem magammal. Bent az oviban nem nyalja végig az összes gyerek, attól, hogy beviszem az épületbe nem fog megbetegedni. Ha mégis akkor pusztán a tesó otthoni jelenlététől is megbetegedne.

2017. febr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
És ja igen, nem kötelező a "nagyot" sem oviba járatni, amíg nincs "iskolaelőkészítős" korban.
2017. febr. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
18%
Akit annyira érdekel hogy ne legyen beteg a kicsi, az kibírja azt a borzasztó kellemetlen dolgot is hogy a nagy otthon van...Minden más esetben csakis az anya hibája ha a pici megbetegszik.
2017. febr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.2 nagyobb gyerkőc van,a fiam iskola előtt áll, így Őt vinni kell.Eddig mindig meg tudtam oldani,hogy ne vigyem be magammal,ma először nem volt más megoldás.A lányom kiacsoportos,de imádja az ovit és nem szívesen venném ki egy közegből amit ennyire szeret.
2017. febr. 28. 14:39
 8/12 anonim ***** válasza:
34%

Gyengebbek kedveert: nem vettem ki a kocsibol, az ajto elott hagytam, ahol ralattam! Csak leptem paeat. Be sem lehet menni, csengettem!


Meg jo, hogy tuleltek:) Mar iskolas mindharom.

2017. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40%

Nekem szerencsem volt,mert a csoport az udvar feloli vegen volt az ovinak,igy ott bekopogtam a csoportszobaba,az ovono beengedett.egybol az oltozoben voltam.a pici pedig az ajto elott.full uveges ajto,oriasi ablakok.siman ralattam.de altalaban aludt nyugodtan.

Ettol fuggetlenul,volt,hogy bevittem a mozest,ha pl buta szel volt.

De az iskolaban ilyen megoldas nem volt,igy ott az aulaban vartam a picivel.nem lett beteg egyszer sem.

2017. febr. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Kendőben vittem, ha valaki közelített felé megkértem hogy ne nyúljon hozzá. De az óvónő is rászólt a gyerekekre.
2017. febr. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!