Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemős anyukák ti hogy...

Csecsemős anyukák ti hogy oldjátok meg a levegőztetést ilyen szélben? Kertes házban lakunk.

Figyelt kérdés

2017. jan. 8. 18:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Felöltöztetném és kinyitnám rá az ablakot. Jeges szélben semmiképp nem vinnék ki egy csecsemőt. Szerintem Te se tedd!
2017. jan. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%
-5 fok alatt eleve nem ajánlott levegőztetni. Szélben sem.
2017. jan. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
13%

Hol volt ma szel?

Amugy terasz pl.?

2017. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem is vittem ki a nagy szélbe. Egyébként utolsó nem tudom te merre laksz de itt északkeleten a városunkban igenis volt szél ma is nem kicsit. A biciklit alig bírtam tekerni.

Teraszom meg nincs ha meg ki vinném az ajtó elé ott pont huzat van és éri a szél

2017. jan. 8. 18:45
 5/18 A kérdező kommentje:
Ja amúgy ilyen időben nem vittem ki ami az elmúlt pár napban volt
2017. jan. 8. 18:46
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Én ma döbbenten láttam hogy a szomszéd a teraszon mózesben altatta a babáját.-5 fok alatt vagy nagy szélben soha nem mentünk ki, felöltöztettem őket és a kiságyban rájuk nyitottam az ablakot rövid időre. Most 2 évesek és nem voltunk kint egész hétvégén, naponta 2x szellőztetek.
2017. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
22%

Napokig ki sem bujni...Ez fura.

En is kint altattam minden telen IS!

2017. jan. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szellőztetünk mi is gyakrabban, és csak rövid időkre megyünk ki, ha konkrét dolgunk van, nem játszózunk, nem sétálunk céltalanul. Egy kisgyerek és egy baba van.
2017. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%

Dehogy viszem. Én se megyek ki ilyen idõben, ha nem muszàj. Ma voltam kint vele max 10 percet, de bújt belém, pedig csak épphogy volt valami légmozgás. Minek szenvedjünk? Ha kell menni valahova, akkor nincs màs vàlasztàs.


Persze jönnek majd, akik viszik esōben, szélben, -30 fokban...de õszintén mi baja lesz, ha csak szellõztetve van? Semmi. Csak megkíméled magad is. :)

2017. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
70%
7 hetes...3hete voltunk utoljara "csak úgy" kint..szelloztetek...nekem se sok kedvem van celtalanul bolyongani ebben a cudar idoben es nem erzem úgy,hogy neki akkora szüksége lenne rá.. Majd megyunk ha jobb ido lesz..
2017. jan. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!