Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Igaz ha szoptatok könnyebben...

Igaz ha szoptatok könnyebben fognak olvadni a kilogrammok rólam?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 18:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Csak akkor, ha nem eszel sokat.
2017. márc. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Probalok oda figyelni hogy olyat egyek ami kicsinek is jo es engem sem hizlal annyira.
2017. márc. 4. 18:55
 3/23 anonim ***** válasza:
34%
Ha közben nem tömöd magad mindenfélével, ami "kell a tejhez" - értve ez alatt mindenféle tészta, édesség, zsíros ételek, rántott leves, (alkoholmentes) sör, stb. hanem ehelyett normál mennyiségü ételeket eszel és föleg zöldségfélék, tejtermékek, sovány hús az, amit fogyasztasz, meg emellett sok folyadékot (víz vagy édesítetlen tea) iszol, akkor igen.
2017. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%

Amikor szültem +15 kg volt rajtam, úgy voltam 65 kg. Szülés utáni 3.napon méreckedtem, -10 kg lement akkorra.

4 hónapos a kislányom, csak cicizik, és már 50 kg vagyok csak. Egyébként 52-54 közt szoktam ingázni.

Úgy ráadásul, hogy mióta szültem nagyon kívánom az édességet, előtte egy hónapig jó ha megettem 1 tábla csokit. Az egészséges étkezés mellett, sok desszert lemegy, ami nem éppen diétás. És csak fogyok. Persze ügyelni kell, mert ha már nem szoptatsz akkor könnyebben felszaladnak a kg.

2017. márc. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
69%
Én lassan 5hónapja szoptatom a babám. 5kg-al vagyok könnyebb, mint terhesség előtt. Változatosan eszek, szinte mindent, kivéve a tejtermék, attól iszonyú hasfájása van a babámnak és édességet is csak mértékkel, mert attól is begörcsöl. Sokat eszek, vagyis inkább sokszor keveset. De képes vagyok éjjel is megenni egy banánt vagy valamit, mert általában akkor is éhes vagyok😄 Szóval nekem ,,bejött,, ez az állítás. De van, aki pont fordítva van, sokat hízik szoptatás alatt.
2017. márc. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
Én híztam, mint a disznó, mert előtte évekig és terhesen is végig diétáztam IR miatt. A normál, átlagos étkezéstől így szaladtak fel sajnos a kilók, mert a szervezetem nem ahhoz van szokva.
2017. márc. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
68%

Nem. Csak ha mázlid van és van elég tejed mértéktelen szénhidrátfogyasztás nélkül is, valamint a hormonjaid se borulnak meg.


12 kg lement a szüléssel (sok víz), majd szoptatással a fele vissza is jött.

A szervezetem teljesen logikátlanul reagált. Előbb híznom kellett, csak aztán "tejelt" eleget. Ha kicsivel kevesebbet ettem, nem volt elég.

2017. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%

3. válaszolónak!

én is így gondoltam, mint Te és elkezdtem nagyon visszaszorítani a szénhidrátot, pont ezeket a dolgokat vontam meg amiket leírtál, én is szerettem volna fogyni és úgy gondoltam nem árt a tejtermelésnek!

3 gyereket szültem, mind3nál "kiprobáltam" a szénhidrátcsökkentett táplálkozást, de mind3 alkalommal drasztikusan csökkent is a tejtermelődés! Így visszaálltam a "szénhidrátdús" táplálkozásra! Konzultáltam erről a védőnővel, ő is ugyanezt mondta, sőt az anyukák visszajelzései alapján is igenis jót tesz a tejnek a szénhidrát!

2017. márc. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%
még annyi, h én nem híztam a sok szénhidráttól, de nem is fogytam, stagnált a súlyom! már nem szoptatok, odafigyelek az étkezésre, sportolok is mellé és nagyon nehezen mennek le a kilók....
2017. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
En az első par hónapban stagnaltam, majd fogytam es most ujra híztam, ugynolyan étrend mellett. Szóval van akinél igaz, van akinél nem.
2017. márc. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!