Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elsö setara mennyi idöre...

Elsö setara mennyi idöre vihetem ki harom hetes babat?

Figyelt kérdés
Body lenne rajta, nadrag, zokni. Kis kardigan. Sapi. Vastag takaro lenne rajta. Elegendö?
2017. márc. 6. 14:27
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
3 hetes és még nem volt kint?????
2017. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Most lesz harom hetes harom nap mulva.

Es nem nem volt kint. Csak ablakban, eloszor tiz perc. Aztan husz. Most mar negyven.

2017. márc. 6. 14:37
 3/10 A kérdező kommentje:
De köszönöm hogy a kerdesemre valaszoltal
2017. márc. 6. 14:37
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nem elég. Úgy kell öltözteteni, ahogy te vagy öltözve, + 1 réteg, + takaró. Én nem mennék ki kardigánban. Nálunk 12 fok van, ez nálam még télikabátos idő.
2017. márc. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Nálunk 18fok van. Én hosszú ujjú bodyt adnék rá, rugit esetleg harisnyát egy kis kardigánt, sapit. Vagy nekünk van ilyen vastagabb rugi vagy kezes lábas. Nem olyan vastag, mint egy overál, de nem olyan vékony, mint egy rugi, valahol a kettő között van. Ilyen átmeneti overál szerű. Mózesba alulra egy pléd, majd betakarva egy másik pléddel. Meg én a szélfogót is ráraknám a mózesra (itt néha feltámad a szél). Úgy kell felöltöztetni a babát, ahogy te is öltözöl, plusz egy réteg ( a takaró is rétegnek számít).
2017. márc. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Koszonom. A baj hogy en siman nem fazom mar ebben az idoben... es lengwn oltozom. Ezert kerdeztem a tanacsotokat mit adjak ra... koszonom meg egyszer!
2017. márc. 6. 14:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár már órákra is kiviheted, de nem elég egy kardigán!
2017. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
7 hónaposom még mózesben van. Hosszú body,harisnya,zokni,termonaci,téli kabát (kapucnival), tavaszi sapi. Vékony pléddel takartam ma+ szélfogó volt a kocsin. 15 fok volt, de nagyon buta széllel.
2017. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A lepontozást arra kaptam, hogy nálunk csak 12 fok van, másoknál meg jóval több? :)

Köszike...


Azért arra gondoljatok, hogy séta közbe ti mozogtok, a gyerek meg fekszik..., és a babakocsi is hamar áthül pont annyi fokra, amennyi kint van. Ti milyen ruhában feküdnétek ki egy órácskára egy 12-18 fokos kerti padra?

2017. márc. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Rendben. Koszonom. Oda figyelek majd nagyon.

En mar tavaszi kabatban voltam ma. Es meg a -20ban sem ereztem rosszul magam ..

2017. márc. 6. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!