Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babáknál mikor alakul ki a...

A babáknál mikor alakul ki a "félelem" érzet? Mármint arra gondolok, hogy nem esik le például az ágyról. A kisfiam 9 hónapos!

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 22:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 1 éves lesz, és kb. 1 hete tanult meg lejönni az ágyról. Addig meg ment,mint a meszes. Párszor megmutattuk neki,hogyan forduljon,majd csusszanjon popival a földre,és hamar rájött. 9 hónaposan még szerintem korai, bár baba válogathatja.
2008. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:-)hát a kisfiam sem ismer lehetetlent a mászás terén!:-)
2008. okt. 11. 23:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónaposom sajnos pár napja leesett fejjel az ágyról, azóta a végénél mindig megáll és visszafordul. Fájdalmas "tanulópénz" volt szegénykémnek, de életveszélyes volt, hogy mindig fejjel akart lejönni és csak pár másodpercre fordultam el...:-(Azóta tanítgatjuk, hogyan kell lemászni róla.
2008. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!