Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hónapos baba mellett mit...

Pár hónapos baba mellett mit dolgoztok?

Figyelt kérdés
2hónapos a kicsi de lassan valamit kéne csináljak. Napi pár órát tudnék rászánni csak sajnos változó időben.
2010. máj. 11. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez nagyon változó, mert ki mihez ért. Ha valaki fodrász, kozmetikus vagy körmözik akkor be tud vállalni pár v vendéget, ha van aki vigyázzon egy kicsit a babára. Én szoktam körmözni. De van aki könyvelő és be tud vállalni néhány könyvelést. Ez szakmától változó. De ha valami otthon végezhető munkára borítékolás, gyöngyfűzés gondoltál, abba sajnos sok a csaló, a sógornőm már megjárta, fizette a posta költséget, elvégezte a munkát és egy forintot sem kapott.

9 hós kislány anyucija:)

2010. máj. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
32%
Házimunkát angyalom...
2010. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tanuljál, én is most állmavizsgáztam le.Nem volt könnyű, de a munkahelyemen örömmel várnak vissza, és az angolt is folytatom, felsőfokúra készülök.Ez a legjobb befektetés.De persze csak ha baba alszik, tőle nem veszek el időt, egyébként 2x kel éjjel, szóval irtó fárasztó, de nekem kell vmi kreatív dolog.Itthon maradok 3 éve skoráig egyébként, de lehet vállalok fordítást pl.
2010. máj. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!