Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szorulása van? Mi vált be nektek?

Szorulása van? Mi vált be nektek?

Figyelt kérdés

7 hónapos, anyatejes, 1,5 hónapja hozzátáplálom. Ht előtt is heti 1x volt széklete, viszont azóta is. Persze nem hagyom, kamilla tea hozta meg eddig, barack, szilva (ez üveges, amugy mindent én készítek) nem hozza meg, csak görcsöl tőle. Glicerines kúpot eddig 2x adtam, az se hatott. Levolacot adom tegnap óta és semmi.

Úgy tud csak kijönni, ha amikor látom h nyomja, akkor kibontom a pelusból és felhuzott lábbal, hassimivel, néha lazmerőzéssel izzadva kinyomja. Nem is kemény amúgy.

Nem akarom h a kaki mizéria miatt önállóan ne tudja kinyomni. Látom h nem jó igy neki. Doki a levolacot mondta. Örökké nem adhatom. El vagyok keseredve.

Változatosan etetem, figyelek arra, h ne csak megfogos típusút kapjon, de emiatt lassabban is haladok a bevezetéssel, mert ha már napok óta a kakit várjuk és nyomja de semmi, akkor újat már nem adok csak barackot meggyet stb.


2017. márc. 17. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
És mennyi folyadékot kap? Az anyatejen kívűl?
2017. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A "napok óta várjátok a kakit" dologra tudok reagálni: én ilyenkor mindig csak anyatejet adtam neki, a normál ételt kihagytam egy napig. Simán tudott utána kakilni. Egyébként én is kamillateát adtam neki ilyenkor, de látom, az már nem igazán használ nektek...
2017. márc. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az jutott először eszembe, mint az elsőnek:


Ha esetleg kevés folyadékot kap, próbáld meg többször itatni hogy híguljon a kaki. Mindenhol ezt javasolják első lépésnek. Utána meg a kamillás cukrot..

2017. márc. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a hozzátáplált gyümi a hunyó, mindegy, hogy te készítetted vagy nem. A gyümi szorulást okoz(hat) a babáknál.
2017. márc. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló gondunk volt, a D-vitaminos Biogaia megoldotta.
2017. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szélcsövet próbáld ki, nem fog hozzá szokni, ezzel tudsz könnyíteni neki a pocakján. A biogaia is jó ötlet. Az ételeket pedig próbálgasd mi fogja meg. A hozzátápláláson ne aggódj , nem kell siettetni, inkább haladj 2-3 hét "lemaradással" a nagy könyvhöz képest , de legyen rendbe az emésztése.
2017. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pici korától a talpmasszázs segített a szoruláson.
2017. márc. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2017. márc. 18. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!