Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esetben jogos, hogy nem...

Ilyen esetben jogos, hogy nem akarom, hogy tudjon a babáról?

Figyelt kérdés

A barátom teljesen idegbeteg, agresszív. És ezt nem csak úgy mondom, régebben gyógyszereket is szedett, pszichiáterhez járt. Én ezt az elején nem gondoltam komolynak, de az utóbbi időben teljesen megváltozott velem szemben.

Tegnap pl. 2000 ft miatt ordibált velem, hogy biztosan én vettem ki a zsebéből, az összes nő egy hazug r..nc és jól tudja milyen vagyok, 1 órán át hallgattam az artikulálatlan ordítást. Jelzem, az én anyagi helyzetem sokkal jobb, tehát okom sem lett volna elvenni azt a pénzt, de aztán meg is találta az előszobába, valószínűleg akkor esett ki a zsebéből, mikor letette a kulcsát...

Régen is előfordultak kisebb viták, de ma már minden este megy a műsor, ordibál, mint egy állat, csapkod és fenyeget.

Az már biztos, hogy elhagyom, de nem akarom, hogy akár ő, akár a családja tudjon a babáról (7 hetes terhes vagyok). Nem akarom, hogy egy ilyen embernek köze legyen hozzá, akár lássa csak egy délutánra is.


2017. márc. 18. 16:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondám meg neki, ha ilyen. Tök mindegy hogy, s hogy nem lettél terhes. Nem érdekel, hogy ronda dolog-e vagy sem, de kismamaként, meg babával minden kell az életedbe, csak egy artikulálatlanul üvöltöző pszichiátriai beteg nem. Nekem van pszichiátriai beteg közeli hozzátartozóm, könnyű azt mondani, hogy szegénykének csak kezelés kell, akkor normális. Na ja, csak felnőtt ember, és ha nem látja be, hogy kezelés kell neki, akkor semmit se tudsz csinálni, max. párszor elviteted a rendőrökkel, de pl. nekem van olyan rokonom, aki kajak veszélyes, volt, hogy elektrosokkot kapott, volt, hogy a tek vitte el mikor nem szedte a gyógyszerét, mert kitalálta hogy nem bízik az orvosában meg ilyenek, szóval képzelhetitek milyen, de még úgyis ha ilyen miatt beviszik megkötözve mint valami dühöngő állatot, akkor is olyan hamar ki is engedik hogy eszméletlen. És senki se foglalkozik vele, hogy szedi-e amit kell vagy nem. Úgy vannak vele, majd ha baj van vele betaxizza valamilyen szerv megint, aztán akkor megint kap egy löketet azt annyi. Neki is van gyereke, na annak se volt sok köszönet az életében azért, mert tud róla. Sajnálom is szerencsétlent miatta, az anyát meg az anya komplett családját is kikészítette, meg kikészíti, mikor jár a nyakukra félbolondul... Nekik is úgy működött a dolog, hogy mikor szedi a gyógyszereit, akkor csak kicsit fura, de amúgy nem látszik, hogy milyen durva is tud lenni. Aztán mikor rájött a párja már mindegy volt.


Lehet, hogy azt hiszitek, hogy na most én hogy beszélek róla mikor rokonom, de könnyű ezt úgy mondani, ha az ember nem látja milyen betegek is vannak és mennyire nem lehet velük mit kezdeni, meg mennyire szarik bele a rendszer is. Megkeseríti pedig a körülötte lévők életét és pontosan tudja is mikor szedi a gyógyszert, hogy ez van, ha nem szedi, de azért állandóan odajut mindig, hogy ezért vagy azért abbahagyja.

2017. márc. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

8-as,a gyereknek is joga van a normális élethez és gyerekkorhoz.

Kérdező, én sem értem,hogy lehetsz vele, csak nem egyik napról a másikra lett ilyen agresszív. Én biztosan elhagynám, és ha a jövőben felmerülne a kérdés, szemrebbenés nélkül közölném, hogy más az apja.

A gyerek fontosabb. Ő normális szülőt érdemel. Neked kell megvédeni.

2017. márc. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
45%
Mond el neki, hogy terhes vagy és hogy, elhagyod mert dilaj. Ez így fer szerintem.
2017. márc. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha mindenkéop megtartod akkor jobb ez igy ahogy tervezed. Köze se legyen hozzá. Aki azt irta beteg jelzem nem feltétlenül az, én is ismerek ilyen pasit szimplán egy bunkó agressziv állat. Aki azt hiszi ebből valaha jó apa lesz az nagyon naiv. Az ismerősöm.is azt hiszi magáról hogy ő mintaapa, magához képest lehet meg is erőlteti magát de közben a gyerek előtt üvólt az anyjáal meg közli vele hogy mindjárt szétb...om (verem) anyádat....hát nekem nem ilyen egy jó apa...

Más kérdés hogy nemhogy együtt nem lennék ilyennel de hogy még gyereket szüljek neki kizárt.

2017. ápr. 5. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!