Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan aki fél autoba ulni...

Van olyan aki fél autoba ulni miota gyereke van?

Figyelt kérdés

Komolyan mondom paranoias lettem, hogy balesetunk lesz...Mindenfele kifogast kell kitalalnom, ha ismerosok kitalaljak hogy elvisznek valahova minket a babaval kocsival (sajatom nincs).

Volt valakinek ilyen? Mit tegyek, hogy elmuljon?


2017. márc. 19. 00:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Magatol az autozastol nem felek, de amikor valaki szaguld mint egy idiota, akkor igen, meg akkor is, ha nincs ott a gyerekem (ha ott a gyerek akkor amugy sem szaguldoznak hala isten).

Mielott anya lettem imadtam a sebesseget, de most mar tudom, hogy var ram otthon egy 14 honapos tunderke, ugyhogy felek, amikor valaki gyorsabban megy, mint ahogy kene, foleg sotetben.

2017. márc. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Tegyél meg mindent a biztonságotokért. Csak jó minöségi autos ülés, azt is a kornak és súlynak megfelelöen kiválasztani. Olyan ember mellé ülj be így is akiben megbízol.

Èn németországban élek itt 200km/ora -val is lehet menni az autopályá. Na a páromat 180-nál már figyelmezetetem, hogy elég...


Viszont ami engem ledöbbentett, hogy háztartási balesetben évente 3x többen halnak meg mint közuti balesetben. Azért ez nagyon durva, mindenki az utakon fél, mikor otthon sokkal veszélyesebb.

2017. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, pedig 2 nappal szülés előtt jöttek belénk úgy, hogy a 2,5 évesem hátul ült
2017. márc. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen!Esküszöm ma gondolkoztam,h felteszem ezt a kérdést pedig sosem kérdeztem itt,mert nem tudtam,h ez normális vagy elment az eszem.Már akkor rosszul vagyok ha autópályára rákanyarodunk és sasolom az autókat melyik akar kijönni elénk....
2017. márc. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy ez normalis felelem lenne.

Talan azeet lehet,mert nem napi szinten hasznalod.

2017. márc. 21. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én terhesség alatt voltam igy,elözö várandóságnál belénk jöttek. Következő terhességnél féltem kicsit vezetni ez miatt. A másik h várandósság alatt nyomatták a hiradóban a migránsok ezt eröszakoltak azt vertek meg,nem sokszor mentem egyedül vásárolni de kb akkor üldözési mániám volt pedig nem olyan helyen lakunk ahol migránsok járnak
2017. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!