Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell megkötni a Nandu...

Hogyan kell megkötni a Nandu hordozókendőt újszülött fekve hordozásához?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Mármint persze meg lehet úgy kötni, mert miért ne lehetne, de a babának sokkal kényelmesebb, ha függőleges pozícióban van. Itt le is írják, hogy miért:

[link]

[link]

2017. márc. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kényelmes, de a youtube-on sok (főleg angol nyelvű) video van. Leírni úgysem lehrz ☺
2017. márc. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.Egy 10 perces útról lenne csak szó.Nem folyamatos hordozásról.Csak már nem emlékszem, hogy kötöttem meg anno.Koraszülött baba.A youtubon egyenlőre nem találtam.
2017. márc. 19. 13:01
 4/7 anonim ***** válasza:
Sehogy!!! Fekve hordozni nem szabad, veszélyes. A babának a függőleges pozíció, lábak békatartásban a fiziológiás, újszülött kortól úgy kell kötni. Koraszülöttet is.
2017. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Én is kerestem youtube-on, és én sem találtam már, pedig anno fent volt az összes Nandu videó. Lehet, hogy azért nincs fent fekve hordozáshoz videó már, mert leszedették a hordozási tanácsadók - ami megjegyzem, nagyon helyes.

Koraszülött babát ugyanúgy hordozhatsz függőlegesen elől zsebesben vagy kengurukötésben, amelyiket jobban/pontosabban meg tudod kötni. Ha hosszabb kendőd van (4,6 m), akkor a zsebessel próbálkozz, az rövidebből nem jön ki - a kengurukötés meg inkább a rövidebb kendő esetén jobb (3,6 m), hosszabb kendővel nehezebb kötni.

2017. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget. Akkor megpróbálkozom függőlegesen.
2017. márc. 19. 19:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Már a legkisebb babákat is csak és kizárólag függőlegesen (befelé fordítva!) hordozunk :) Gernice C alakban legyen.

Erre rengeteg videót fogsz találni, de ha esetleg később is szeretnéd hordozni, ajánlott elmenni egy hordozós klubba, vagy egy hordozási tanácsadót hívni, aki megtanít gyorsan, biztonságosan megkötni a kendőt.

2017. márc. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!