Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gólyacsípés mikor múlt el?

Gólyacsípés mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Gyönyörű kislányom 1 hónapos és a szemhéjain és homlokán középen gólyacsipéssel született. Akinek szintén így született a babája mikor múlt el neki teljesen? Tudom,hogy magától fog elmúlni és ez időbe telik de kiváncsi vagyok.És,hogy erre semmi nincs mivel magától szívódik majd fel.
2017. márc. 19. 20:43
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kilenc eves a rokon kislany, latszik neki.
2017. márc. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
A lányomnak is volt a szemöldökei között és a tarkóján. Kb. 2 évesen tűnt föl,hogy teljesen elhalványodott. A keresztfiamé is nagyjából 2 éves korára szűnt meg. A doki is ennyi időt mondott, mikor születtek.
2017. márc. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
13 hónapos a fiam, a szeme mellett van, TALÁN mostmár picit halványabb, mint születésekor volt
2017. márc. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak a homlokán van két csík,6,5 éves,most már csak akkor látszik,ha sír,vagy erőlködik,amúgy fel sem tűnik,és akkor sem túl durva ha igen.
2017. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Mattias válasza:
Régi a kérdés, de válaszolok, hátha segít másnak, mert nekem is segítség volt korábban régi kérdéseket megnézni, mikor információt kerestem erről a kozmetikai eltérésről. Fiam lassan két éves. Homlokán nagyon erős, sötét színű és nagy kiterjedésű szabályos háromszögben volt. Tarkóján, haj alatt pár kisebb. Szemhéján is kisebbek. A szemhéjról eltűnt, tarkón nem is halványodott, de teljesen a haj alatt van. Homlokán rengeteget halványodott, van, hogy szinte nem is látszik, kivéve ha melege van, mérges vagy lázas.
2018. aug. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!