Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyucik! Tapasztalokat kérek...

Anyucik! Tapasztalokat kérek köhögés ügyben?

Figyelt kérdés
A babánk 7 hónapos és másfél hete, egész pontosan 11 napja köhög. Ez idő alatt kétszer voltunk a gyerekorvosnál, mind két alkalommal meghallgata, belenézett a torkába. Azt mondta, hogy vírusos megbetegedés plusz a fogzás miatt vannak ezek a megfázásos, taknyos tünetek, porszívozzuk az orrát, mást nem rendelt. A tüdején nem hallott semmi kórosat,, torka nem piros. Láza nem volt, most sincs, étvágya jó, jókedvű, nevet, játszik. Viszont engem ez a köhögés nem hagy nyugodni. Hurutosan köhög, főleg reggelente sokat. Kenegetjük baby loof krémmel a mellkasát és a hátát naponta kétszer (ezt nem az orvos mondta, hanem mi találtuk ki) és szükség szerint orsziporszizunk tengervizes orrspray után. Mit tehetnék még, hogy végre meggyógyuljon? Gondolkoztam lándzsás útifű szirupon, de mivel a doki nem is említett semmilyen köptetőt, nyákoldót, így nem merem. Kérlek adjatok tanácsot! Köszönöm a segítséget! Bocs, hogy hosszú lett.
2017. márc. 23. 07:58
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszaitokat, mindenkinek ment a zöld pracli. :)

Utólag visszaolvasva úgy tűnhet, mintha a dokinkat kritizáltam volna és hiányoltam volna, hogy nem írt fel semmit, de ez távol álljon tőlem. Sőt, az első alkalommal attól féltem, hogy nehogy valamilyen antibiotikumot rendeljen, amikor nem is lázas. Tényleg kedveljük és bízunk benne.

2017. márc. 23. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!