Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honaposan nezi nektek a tv,...

6 honaposan nezi nektek a tv, lekoti valami?

Figyelt kérdés

Nem vagyok annak hive hogy logjon a gyerek a tv-n.Meg a nagy sem de siros volt a fiam es a parom talalt zenet neki azota tobbszor is megy egy nap ha nyugos,sirdogal.Sokszor ez lenyugtatja es nezi,hallgatja ugy hogy nem is jatszik.Szerintetek ez gond?A lanyom sokaig kinem allhatta atv-t.O jatszott inkabb.De a fiamnak ezen van sok zene amire nevet,szereti,vagy a szereplo tetszik neki es arra mosolyog,vidam.

Szerintetek?Ez a video:

https://www.youtube.com/watch?v=tFoUuFq3vHw


2017. márc. 23. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Nyugodtan nézze,ha tetszik neki.Az én lányom is sokat nézett ilyesmi videókat,baby tv-t és átlagon felüli intelligenciájú gyerek lett (most lehet lepontozni,de tényleg :) )
2017. márc. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Nem hinném, hogy gond lenne. Az én babám 5hónapos, a legnagyobb sírásból is meg tud nyugodni, ha bekapcsolom neki az Aranyhaj zenéjét. Ma is egész nap nyűgös volt, most az előbb bekapcsoltam neki, kb 1percig nézte és el is aludt rajta. Nézi a baby tv-t is, nagyon leköti. Nekem hatalmas segítség, egész nap egyedül vagyok vele itthon. Ha wc-re kell mennem, vagy ebédelek, vagy valami, akkor lerakom a tv elé arra a 2percre és legalább nem sír. Most ezt nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap tv-zik vagy youtube-ot néz, napi max 15 percet nézi összesen.
2017. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem, egyik sem tevezett hat honaposan.
2017. márc. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Itt úgyis lepontozzák azt, akinek a gyereke mesét néz! Az enyém is szokott, most 11 hós. Megválogatom, mit nézhet, és igen, egy értelmes, vidám, nyitott kislány.
2017. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, nekem tetszett a linkelt mese, a lányomat nem kötötte le, de amúgy pont az ilyeneket nyugodtan nézheti!
2017. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
6hónaposan?? Most fejlődik az agya....
2017. márc. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem nezi, de rogton megnyugszik a mese hangjatol. Igy sokszor be van kapcsolva. Szerintem nincs ebben semmi rossz. Ha belegondolok en is ugy nottem fel hogy vagy a radio vagy a tv szolt hatterzajnak. En nem szeretek tevezni, de a mai napig valahogy megnyugtat, ha szol a masik szobaban :)
2017. márc. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!