Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki járt így?

Valaki járt így?

Figyelt kérdés
Voltunk játszótéren a 20 hónapos fiammal. Egyik bnőmmel mentem ki meg az ő kislányával. A homokozóban játszott egy kisfiú meg az anyukája, az én fiam oda ment és megfogta a kisfiú homokozó készletéből valamit, már nem tudom mit.... Én persze rohantam, nehogy elvegye tőle vagy bármi. A lényeg,hogy a sznob anyuka úgy nézett rám meg a gyerekre mint kutya a véres húsra,a fia meg tutult,hogy az az enyiméé.... Most nem azért a szaro. műanyag homokozó készletért, de mit kell egy gyerekre így ránézni?? Nem azért,van a fiamnak játéka, több is mint ami kéne, szóval csak szimplán kíváncsi volt, oda ment megnézte.... De anyukának miért kell egy gyerekre fejeket vágni?? Azt mondom egy kannibál fiam lenne,meg is érteném, de nem az....Nem bántotta semmi. Ti voltatok így?? Miért kell így viselkedni gyerek gyerekkel??
2017. márc. 23. 20:26
 1/7 A kérdező kommentje:
*gyerekkel.
2017. márc. 23. 20:27
 2/7 anonim ***** válasza:
És neked miért kell ilyen csúnyán beszélni a másik gyerekéről, hogy "tutult,hogy az az enyiméé...."???
2017. márc. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem csúnya, ez az igazság... Így mondta a gyerek. Egyébként nem bántani akarom a gyereket, csak azon a fején kész voltam amit anyuka vágott. Amúgy meg nem tudom van e neked gyereked,ha van te mit szóltál volna?? Ha nincs akkor meg nincs miről beszélni...
2017. márc. 23. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:

En is vagok fejeket ha ingerult vagyok. Gyerekre, felnottre, mindenkire. Gondolom mas gondjai is vannak az eleteben, feszultek az idegei.

Ha te minden ilyenen felhuzod magad, elobb utobb te is kikeszulsz. Engedd el.

2017. márc. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egyszer játszón a fiam leült egy kislány mellé a padra. Ott volt az anyukája is, épp ettek, az anyuka első reakciója az volt, hogy felkapta a kislányt a fiam mellől. Rájuk sem nézett a fiam, de olyan rosszul esett, mintha fertőzött lenne a gyermekem, v hasonló. El is mentek szinte azonnal.

Biztos, hogy nem velünk volt baja az anyukának, sosem láttuk előtte,sem utána, elkonyveltem, h biztos ideges, rossz napja volt.

Tegyél így te is. 😊

2017. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nézd,nekem is vannak rossz napjaim sőt,még csak nekem lehet igazán,mert egy olyan napom nincs h ne lenne valami ami miatt sírni v idegeskedni ne kellene, egyedül vagyok,család nincs stb sorolhatnám... De próbálok nem "bolhás kutya" lenni egész nap, meg akkor se vágyok gyerekre fejeket. Egyébként nem úgy nézett ki a sznob anyuka mint akinek valami baja lenne mert addig semmi gondja nem volt,nem látszott rajta semmi... nekem is van rossz napom de akkor se a gyerrken v más gyerekén "vezetem" le.
2017. márc. 25. 09:29
 7/7 A kérdező kommentje:
*sorry a hibákért
2017. márc. 25. 09:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!