Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnap lesz 2 hónapos a...

Holnap lesz 2 hónapos a kislányom. A ti babátok ennyi idősen mit tud, miket csinál és mekkora?

Figyelt kérdés

Lili már harmadik napja nem kel fel éjjel. Sokat nevet van hogy hangosan kacarászik de azt inkábba az ágya feletti maciknak. Gagyog néha de sokat formázza a száját ha beszélek hozzá. Édes buborékokat szokot fujni :)

természetesen szopja az ujját. Próbál előre hajolni hogy felüljön de átfordolni nem akar. Lehet hogy azárt mert nagyon nem szeret hason lenni?


2010. máj. 12. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:

mosolyog, eszik, alszik, kicsit sir. nagyjából ennyit ((:

viccet félretéve ennyit kell csak tudnia ebben a korban: mosolyra mosollyal válaszolni, éles hangra reagálni.

Esetleg még ezeket lehet tőle elvárni: sirástól eltérő hangokat ad ki, hason megemeli a fejét, tárgyat követni a szemével. Jól lehet fejleszteni, ha sokat beszélsz hozzá és ha hason fekve tud lenni egy picit, amig jól esik neki. az enyém 6 kg volt ekkor (anyatejes), de nagy súllyal szültem ((:

2010. máj. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%
Ezt nem egy fórumon kéne megbeszélni?
2010. máj. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
:D Elmés dolog ez a sunnyogó pontozgatás. Jó sokan válaszoltak a kérdésre...
2010. máj. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jól elrontottátok :( pedig érdekelt volna más babája esetleg története.
2010. máj. 13. 13:41
 5/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. miért beszélsz többesszámban? úgy érted én is elrontottam vmit? az utánam következő 2 hozzászólást egy és ugyanaz a személy írta.
2010. máj. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
bocsánat akkor ő
2010. máj. 13. 19:51
 7/8 anonim ***** válasza:
48%

Babám, ez nem egy fórum, vagy talán láttad valahol kiírva? Mert akkor én tévedek.


Nem én rontottam el, nem kérdést tettél fel, hanem csevegni akartál. Ez az oldal nem arra van. Bár ahogy látom, már minden moderátor függő...

2010. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
első vagyok. igazad van, közben én is láttam ezt valahol kiírva. szerintem megbocsájtható ha vki kezdő GYK-es, ahogy én is, meg ezek szerint a kérdező is. Szép napot nektek.
2010. máj. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!