Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha lehetne választani, milyen...

Ha lehetne választani, milyen nemű gyermeket szeretnél és miért?

Figyelt kérdés
2017. márc. 28. 11:07
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
79%
Én több gyereket is szeretnék, és mindkét nemből, hogy mindkettőt megtapasztalhassam. De ha lehetne választani, akkor elsőnek fiút szeretnék és utána egy lányt. :)
2017. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Lányt akartam, lányom lett. Még nem tudom, lesz-e testvére, ha igen, én ismét lányt szeretnék. Semmi gond a fiúkkal egyébként, csak azt látom magam körül, hogy általában véve a kislányok szelidebb természetűek, és én ezzel jobban tudok azonosulni. De ha fiam lenne, nyilván szeretném ugyanúgy.
2017. márc. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
79%
Amikor még csak elméletben gondoltam a gyerekvállalásra mindig fiút szerettem volna. Amint megtudtam, hogy babát várok, már nem számított, teljesen mindegy volt. Amikor kiderült, hogy lány lesz, nagyon boldog voltam. :) Nyáron fog megszületni.
2017. márc. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
81%
Nahát nahát hova tűntek a hozzászólásaim?
2017. márc. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
90%
Kislányt :) Nem tudom magam elképzelni fiús anyukának.
2017. márc. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Norman Bates ***** válasza:
84%
Mi januar ota probalkozunk, en kisfiut szeretnek (ha lany lesz is ugyanugy fogok orulni neki, de azert ha valaszthatnrm akkor kisfiu fele huz a szivem). A paromat kerdeztem, o azt mondja neki nem szamit a nem csak egeszseges legyen :)
2017. márc. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Eloszor fiut szerettem volna, testverenek majd kislanyt. Egyelore egy lanyom van:D azert akartam fiut mert kisfiuskent kepzeltem el magamat, ill mert sok lany van a csaladban es jo lett volna egy fiu. De most meg egy kislanyt szeretnek inkabb ha valasztani kene:))
2017. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Nekem van batyam es annyira elveztem ezt es elvezem a mai napig is, hogy talan egy fokkal jobban vagytam fiura elso gyereknel. Fiu is lett. Masodiknak bizonytalan voltam, de, ha mar van egy fiu, legyen meg egy fiu, hogy jo haverok legyenek. Bar igazabol ez csak atsuhant az agyamon, nem agyaltam ezen. Fiu lett. Es megy a harc nonstop.😨😁 Harmadjara totalisan mindegy volt, meg hajszalnyira sem szamitott a neme. Kislany lett.

De tokeletesen biztos vagyok benne, hogy ha nem igy alakul, az is hulla mindegy lett volna 😊

2017. márc. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Egészségeset
2017. márc. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen-igen, mindegy milyen nemű. De mégis a fiú áll közelebb hozzám valamiért. Remélem az első gyermekem fiú lesz :)
2017. okt. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!