Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ha láza van 1...

Mit csináltok ha láza van 1 év alatti babátoknak?

Figyelt kérdés
Ùgy èrtem hogy èjszaka. 38 volt mikor elaludt. Ti ilyenkor felkeltitek èjszaka ha magàtok nem kel megmèrni a làzàt? Vagy hagyjàtok aludni?
2017. márc. 31. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem kell felkeltenem ahhoz, hogy megmérjem a lázát.
2017. márc. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem keltem fel. Mikor lefekszik adok neki lázcsillapítót, majd pedig éjjel homloklázmérővel megmérem neki.
2017. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az en gyerekeim nem tudnak aludni, ha lazuk van, szoval nagyon keltegetni oket nem kell.

Amugy beteg gyerekkel egy szobaban szoktam aludni, a legvetelbol is lehet hallani, ha lazasak (zihalnak). Ha pl lazas es kap lazcsillapitot, majd elalszik, addig, amig nem lesz nyugodt legzese en nem alszom el. Altalaban magam melle is veszem az agyba, szoval, ha almaban nyugtalanul forgolodik vagy zihalva kezd lelegezni (azaz lazra utal valsmi), rogton felebredek es akkor megfogom a homlokat stb, ellenorzom melegnek erzem-e.

5 eves a legnagyobb gyerekem, nem csak a 1 eves kkra alatt csinalom ezt amugy.

Az ismerosi korben van olyan gyerek, akinem lazgorcse volt tobbszor, nagyon remelem az en gyerekeimnek nem lesz. Attol elegge felek.

2017. márc. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem keltem fel...ha 39 korul vagy a folott van akkor bemegyek neha megfogom a homlokat..ha ilyen lazas azt ugyis erzed kezzel...es akkor en adok lazcsillapitot...38as nem foglalkozom, hagyom pihenni, emiatt nem keltem..
2017. ápr. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem keltem fel, ha fektetéskor 38,5 felett van akkor kap lázcsillapítót,alatta én nem szoktam adni soha. Éjjel homlok lázmérővel mérem neki ilyenkor többször is arra nem ébred fel, és így tudom követni, hogy megy e- fel neki vagy sem. Ilyenkor ő is nyugtalanabbul, ébrebben alszik és simán be tudom adni neki a lázcsillapítót. Én éjjelre mindig úgy próbálok sakkozni, hogy akkor ne kúpot kelljen adni, hanem nurofent az adagolóval, mert azt gyorsan lenyeli és már alszik is. A kúpot éjjel nem szeretem, macerás és nagyon felébred.
2017. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat!! Vettem olyan làzmèröt ami a fülben kell mèrni 😊
2017. ápr. 1. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!