Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3,5 hós babámnak szorulása...

3,5 hós babámnak szorulása van a vas cseppektől, mit adhatnék neki, hogy könnyebben tudjon kakilni?

Figyelt kérdés

Eddig Mecsek baby teát adtam neki, kicsi cukorral, de nem igazán tapasztaltam, hogy használna.

Tápszert eszik még csak.

Teából mennyit adhatok neki? Nem veszi el az étvágyát, ha "sok" teát iszik?


2010. máj. 13. 14:25
 1/6 A kérdező kommentje:
És megszokja az emésztése a vasat, vagy végig szorulása lesz, amíg szednie kell?
2010. máj. 13. 14:33
 2/6 anonim ***** válasza:
Fölösleges teával tömni! Én babám 2 hós korától szedi ,elöszö 1 hétig nem volt széklete,de utána hozzászokott. Semmit nem kell csinálni,meg fogja szokni. -most 10 hós,még mindig szedi a Maltofert.
2010. máj. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pár korty cukros kamilla tea is segíthet,de ezt meg nem szabad hosszú távon alkalmazni...
2010. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tömni nem tömöm, szívesen issza, a vizet is, bárcsak a tápszert inná ennyire.
2010. máj. 13. 16:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért nem issza a tápszert,mert elteliti a tea! Nem kéne neki adni! Csak vizet!
2010. máj. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak most adok neki pár napja teát, hogy nem tud kakilni. Étvágya sajnos régóta nincs, ezért kapja a vasat. Csak semmi tapasztalatom nincs, hogy a tea, vagy a víz mennyire veheti el az étvágyát, vagy sem. Mennyit adhatok egyébként? Nem iszik sokat, csak pár kortyot szokott.
2010. máj. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!