Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukám költözzön be hozzá,...

Anyukám költözzön be hozzá, vagy a gyerekek menjenek?

Figyelt kérdés

Májusban lesz a házassági évfordulónk és a 25. szülinapom is, elutazunk kettesben a férjemmel. Viszont nem tudom, melyik verzió lenne a jobb...

Ha addig anyukám költözne hozzánk, vagy inkább a gyerekek mennének hozzájuk. A lányunk most lesz 5 éves, a fiunk 7 hónapos lesz akkor. Van ott is külön baba- és gyerekszoba, nem ez lenne az első ottalvás, de most lennének ott egyhuzamban ennyi időt (10 napra megyünk).


2017. ápr. 12. 17:16
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
A kérdésben az "hozzánk" lett volna, csak az utolsó két betű lemaradt, bocsi!:)
2017. ápr. 12. 17:19
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
Ahogy kényelmesebb az Anyukádnak. Mi mindig a gyerekeket visszük, mert ők kertes házban laknak, mi meg tömbben.
2017. ápr. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
65%
az biztos hogy a gyerekeknek a saját környezetükben könnyebb volna - főleg a kicsire gondolok...szerintem spec anyádnak is kényelmesebb kellene legyen, legalább is az enyém mindig itt szeret rájuk vigyázni, mert itt mindent a helyén talál, nem bőröndből öltöznek, nem kell rajta aggódni van e elég váltás ruha, mi van ha valami gyógyszer otthon marad stb..de persze elsőként anyukádat kérdezd meg hogy hol szeretne rájuk vigyázni
2017. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Az 5. Éves simán elvan a nagyszülőknél, a picinek meg mindegy, ő nem helyhez ragaszkodik hanem emberekhez.
2017. ápr. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
ez igaz utolsó, viszont ebben a korban még nem emlékeznek 1 hétnél messzebbre, neki az a hely egy teljesen idegen hely...ha odamentek legyen legalább egy napja megszokni veletek..
2017. ápr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
42%
Képes vagy 10 napra otthagyni a fél éves gyerekedet?
2017. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Anyukám azt mondja, hogy neki mindegy, ahogy mi jónak látjuk.

A lányunk menni szeretne inkább, mert ott ugye "mindent szabad".

2017. ápr. 12. 17:45
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
6: szerintem ez nem gáz, mármint én nem tudnám otthon hagyni, 1 éves lesz a kisebb mikor először ott alszik majd a mamánál az évfordulónkon, 2 éjszakát, a nagy meg 2 éves még sosem aludt tőlem külön azt leszámítva mikor a kicsi született. De ez én vagyok, mégis mi rossz van ebben, mások bölcsibe adják pl vagy nyugaton muszáj is bölcsibe adni...és nem idegenre hagyják hanem a nagyszülőre..nem 7 hetes hanem 7 hónapos....
2017. ápr. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs ezzel gond, főleg, hogy anyukám napi szinten találkozik a gyerekekkel, imádja őket. Persze más lenne a helyzet, ha mondjuk 2-3 havonta találkoznának és nem ismerné a szokásaikat, a napirendet.

A szülőknek is kell szerintem egy kis kikapcsolódás, gyerekek nélkül.

2017. ápr. 12. 18:08
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Kell kikapcsolni a szülőknek persze de én sem hagynám ott mert ahhoz még pici.egy éjszaka beleférne de 9 sok!
2017. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!